• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRUITSpráce u wolt, dámejídlo, bolt, rohlík, atd. zkušenosti, komentáře...
    Skupina pro sdílení pracovních zkušeností u u dovážkových služeb. Jak si vyděláte, jaké jsou pracovní podmínky, kde ano, kde ne.
    Můžete sdílet jak kurýrské zkušenosti, tak i taxikářské..
    rozbalit záhlaví
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Tak tady to žije! Kam směřovat dotazy ohledně práce? Mám vlastní auto a nezdráhám se jej použít! Praha prosím
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Nabídka brigády:
    Náplň práce - doručování zásilek na elektrokole (cargobike) v oblasti Praha 1, výhledově Praha 5.
    Odměna - 45kč za doručenou zásilku, denně cca 30-40 zásilek.
    Kontakt - Lenka Mullerová, tel. 724589315
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    FEDAJKIN: :-))))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOC256: všeho do času :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PALEONTOLOG:
    konkurence ti nenastaví splátkový kalendář ;-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    a jak tomu pomáhá fakt, že si jde skrz hodnocení konkurnce po krku ?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Ahoj,
    aktuálně nabíram do jednoho food delivery startupu pracovníky rozvážky. Cca 15-20k měsíčně na IČ pokud splníte aspoň 20 směn. Variabilní složka mzdy je za každé negativní hodnocení tisícovka dolů. Pokud se dostanete do mínusu, vyjdeme vám samozřejmě vstříc se splátkovým kalendářem.

    Víc info v poště.

    Díky mějte se,
    Tomáš
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    KOC256: Nechtěl jsem si ho zakládat kvůli takovému spíš drobnějšímu přivýdělku. Ale brzo mi stejně asi už nic jiného nezbyde kvůli jiné práci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRUITS: A mit IC je problem?
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zde diskuze Alarmu na téma gigeconomy, v panelu i cyklokurýr
    Facebook Live
    https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=247244353925001
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Díky moc lidi, že sem přispíváte i v širším kontextu než jen co se týče zkušeností práce.
    Sám jsem to tu původně založil protože jsem se chtěl nechat zaměstnat u Woltu, ale pak jsem zjistil, že když člověk nedělá na IČO tak se to vůbec nevyplatí, protože se musí nechat najmout přes externí agenturu, která s váma vyřídí dpp/č smlouvu a srazí vám několik desitek procent ze mzdy (což je vlastně taky zkušenost). - Nevím proč mají nastavený takový systém
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    KOC256: Ani jedno, jsem z IT sektoru a zajímá mě míra automatizace a funkčnosti tohohle modelu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHOTEK:
    To skoro zní, ale že se na to ptáš z pohledu konkurence a ne že chceš pro ně makat. nebo se pletu?
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    KOC256: Vlastně máš pravdu, to asi ze zvyku, že nechci zaplevelovat diskuzi.

    Zajímá mě na jakým kontraktu řidiči fungují, jestli tam vnímají nějaký legislativní problémy nebo rizika?
    Jak je koncipovaná appka pro řidiče a jestli jim vyhovuje, případně, co by změnili?
    Je pravda, že uber může přestat posílat z nějakýho důvodu zakázky? (vyčteno na redditu)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHOTEK:
    A poroč to nechceš řešit tu? Stejně tu je mrtvo...
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Prosím pěkně, ráda bych se vás, kdo jezdíte/jezdil jste Uber/Wolt, krátce vyptala na pár věcí ohledně hiringu, pracovní appky a vtipných i nevtipných zážitků.
    Napište mi kdyžtak do pošty, díky moc.
    Za každou zprávu vám pošlu fotku koťátka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Není to úplně o práci, ale stejně to tu je mrtvé... :-)

    Nová finta i Dámejídlo... Pokud nestíhají původní čas (svítilo mi 15-20 minut), tak to prostě změní na 30-40 minut. A je vyřešeno :-D. Dříve při nedodržení času okamžitě reklamace a voucher na 100 Kč na další objednávku...
    ROBOTEK23
    ROBOTEK23 --- ---
    PLECH: Neseberou
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Podle https://www.facebook.com/damerohlik/posts/3048481235394518?comment_id=3046572488918726 je ta čtyřka denně dosažitelná při 20h denně pracovní době :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Narazila jsem na tohle.

    [ATOMIKS @ Věci Veřejné - PIRÁTI MI UCPALI HLASOVACÍ ZAŘÍZENÍ]

    Článek trochu vyvolává dojem, že Rohlík je druhý Amazon. Zajímalo by mě, jak to funguje v praxi. Jsou ty cíle dosažitelné pro normálního člověka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam