• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRIZERGoodreads.com
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Piranesi by Susanna Clarke
    https://www.goodreads.com/book/show/50202953-piranesi?ac=1&from_search=true&qid=qhl6VQjYRz&rank=1

    Piranessi zde už četlo asi dost lidí, pro mě naprosté překvapení, proza je nádherná a první polovina knihy působí trochu jako živý sen. Po polovině knihy si začne příběh trochu sedat na zem, ale je to nutné k celkovému odvyprávění. Krásná kniha, i když nebude sedět všem, tempo pomalé až snové...mě to sedlo moc, jediná výtka za mě je relativní krátkost.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Project Hail Mary by Andy Weir
    https://www.goodreads.com/book/show/54493401-project-hail-mary?ac=1&from_search=true&qid=4tMIEEUkQD&rank=1#

    Výborné "vědecké" Sci-Fi od autora Martana. Astronaut se probudí na kosmické lodi v jiné soustavě se ztrátou paměti a postupně si rozpomíná co ho tam dostalo a jaký je jeho cíl. Překvapivé, výtečné, dojemné....člověk se cítí při čtení chytře...naprosto doporučuji
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Jinak bych sem hodil pár knih za poslední dobu které mě hodně zaujali a myslím že stojí za to....nějáké kratší recenze zkusím později sesmolit.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Ahoj všem, chtěl jsem založit klub vztahující se ke knihám a literatuře. Ve vašich nejoblíbenějších knihách se zas tak nic moc neděje a v odborných klubech typu Sci-Fi/ Fantasy, může člověk minout něco kvalitního.

    Stejně tak jsem před několika lety objevil stránku Goodreads, která mi přijde pro celkový přehled nejzajímavější a uživatelsky mnohem obsáhlejší než jakákoliv Cz varianta.

    Tak pokud byste se chtěli podělit o nějáký zajímavý knižní objev, oblíbenou knihu, tak nahodtě odkaz na GR a klidně k tomu něco napište, nejlépe pár slov, svojí recenzi atp.

    Pokud byste chtěli sdílet svůj GR profil, můžu ho hodit na nástěnku.

    Plus bych dal do záhlaví pár Booktuberů kteří mě baví a dají se sledovat a opět, můžeme přidat další kvalitní...

    Jaké si to tu uděláme takové to budeme mít.

    Díky, a snad se to tu trochu rozjede.
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam