• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRIShrajeme videohry s dětmi : Která hra vaše děti zatím nejvíc zaujala?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tohle by mohlo, myslim, zaujmout. Je tam vsechno. Od pohybu, pres mickey mouse az po adventuru kombinovanou s akcni hrou.

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: A Mickey Mouse jde public domain od ledna... (but...)
    Disney's Mickey Mouse enters public domain, but only 'Steamboat Willie' version | Fortune
    https://fortune.com/2023/12/23/disney-mickey-mouse-copyright-public-domain-steamboat-willie/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    URZA: Disney princezny, Medvídek Pů, GCompris, PYSioGame, Spolu to zvládneme Matematika aj.
    Ale jestli můžeš, tak ji raději vezmi do parku a povídej o holubech.
    URZA
    URZA --- ---
    Začal jsem hrát s dcerou (5) na mém telefonu. Baví ji to.

    Matemág - vzdělávací hra pro děti 5-9 let (Android, iOS, Windows)
    https://matemag.cz/

    Schovali jsme matiku do pohádkového příběhu.
    Děti v příběhu pomáhají hrdinům překonávat překážky na jejich dobrodružné cestě. Nevědomky si tak vlastní motivací cvičí matematické myšlení.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    v synove gaming krouzku bylo upozorneni na steam sale dle nich kvalitnich her, nekontrolovala jsem. Do 4. ledna

    Recess Favorites:

    Mindustry - A deep turret defense game that serves as a great introduction to engineering and strategy principles.


    Pico Park - An awesome introduction to teamwork and problem solving. The controls are simple and its a blast to play with friends and family.

    ❗Disclaimer: This game only runs on Windows Computers

    Overcooked 2 - Another great game for teamwork and problem-solving. This game adds an extra layer of time constraint which really allows us to dig into the details of effective communication and planning. If you want to try something fun, try playing it with your kids!

    Poly Bridge - A fantastic engineering game where you design bridges and complete campaign levels.


    Games we plan to run events on:

    Parkitect - A multiplayer business management and design game that we are excited to dig into.
    Bread and Fred - Team up with a friend and overcome a variety of obstacles to make it to the top of a mountain, requiring creative problem solving and teamwork.
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    Na Epicu je dnes zdarma do 17h Human Resource Machine.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #odemčeno
    S odbornicí na vztah dětí a technologií Michaelou Slussareff o tom, jak být svému dítěti dobrým parťákem v jeho „on-line“ životě

    Kdy má dítě dostat první mobil? • RESPEKT
    https://www.respekt.cz/special/2023/jak-spravne-vychovat-rodice/jsme-v-jinem-svete?gift=3g7z9hgi57
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MADCAT: pac kdyz budes mit treba tureckej nebo indoneskej ucet, tak budes nakupovat zhruba za polovicni cenu kvuli inflaci a prepoctu. Takhle se chrani pred spekulanty
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Neuměl by někdo poradit, jestli je mi k něčemu roblox karta za 10,- Eur z Rakouska? Co jsem se tak dočetl, tak tím, že to je v €, tak to není použitelný pro účet zaregistrovanej v CZ, není to stejná měna, takže to neprojde. A sice jsem vyštrachal v nastavení, že lze změnit zemi toho účtu, ale pouze jednou, a nevím, jestli tím neznefunkčním zase něco jinýho - kdesi jinde zas totiž někdo psal, že si změnil zemi a pak mu nešly nakupovat robuxy (což moc nechápu proč, ale třeba je to tím, že s robloxem jako takovým nemám v podstatě žádnou zkušenost, takže moc nevím jak tam co funguje. Mám za to, že nákupy se provádějí normálně kartou, a tam na měně nezáleží...?). Tož dík jestli někdo bude vědět...
    KULHY
    KULHY --- ---
    LAUNCHER: Dik za postrehy. Latence neni problem, pripadne to ma ten jack.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KULHY: Jsou z plastu, který nedělá ostré hrany při rozbití. Kvůli tomu působí levně. Vyžaduji právě dětská, aby tam byl nízký strop na max hlasitost. Tenhle plast nemám rád, ac rozhodnutí chápu.

    Ale pozor, děti jsou také lidé. Takže si každé decko vybralo jiný typ JBL dětských. Jedno over ear JR460NC, druhé on ear JR310BT. Proto bych doporucil nenutit a vyzkoušet jaký typ dítě preferuje.

    Běžně to nepoužíváme - jen na delší cesty autem a do letadla. V tomhle občasném použití si nikdo nestěžoval.

    Napadá mě, že nevím jak latence, pokud tě zajímá jestli to nema moc velkou, můžu vyzkoušet na Androidu a Windows.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    Headphones enthusiasts

    KULHY
    KULHY --- ---
    KAJJAK: To jsou ty site, poplasenej streamer jeci a uz to fici okolo planety. Takovy efekt je jen docasny.

    Gamers horrified to discover dents in their heads after prolonged headset use
    https://www.gamingbible.com/news/gamers-horrified-discover-dents-heads-prolonged-headset-use-528707-20230609
    Headset Dent: Should You Be Worried? - Descriptive Audio
    https://descriptive.audio/headset-dent/
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    no jen videa jak si lidi co to nosili oholili hlavu a viditelne byla deformovana, nevim zda to nebyl fake bohuzel...
    KULHY
    KULHY --- ---
    KAJJAK: Mas k tyhle obave nejky solidni informace? Rychlej google to povazuje za mytus. Vim ze maly deti muzou nosit helmicku na formovani, ale to se bavime o kojencich. I kdyby se fakt neco takovyho mohlo stat, tak osobne se moc nebojim, nebude je nosit tak casto aby to mohlo mit nejaky zasadni efekt. Navic most vypadal docela pruzne, tak by nemel mit takovou silu.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KULHY:

    nebojis se zplosteni hlavy pri tak robusni objimce? Pri castem noseni to prej lidem deformuje hlavu...
    KULHY
    KULHY --- ---
    Nejaky zkusenosti se sluchatkama JBL JR460NC?

    Resim sluchatka pro sedmiletaka. Chci bezdrat, ale i klasicky jack kdyz dojde stava, dostatek pohodli a limit hlasitosti.

    JBL JR460NC modrá | Smarty.cz
    https://www.smarty.cz/JBL-JR460NC-modra-p114673
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SIRLOON: ja se uprime tak daleko ani nedostal .. stahl jsem tehdy ready made image vcetne her, zkusil ze to funguje a dal to tehdy moc neresil .. nez se to zacalo sypat :))
    + pak jsem mel bordel jeste v tom, co se vlastne nastavuje emulationstation a proc je druhy keymapping jeste v RGUI

    ale s tema configama dobry tip - urcite vyzkousim, diky :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SIRLOON: procesem myslim primo usera s pristupem jen kde potreboval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam