• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREAT_RUhádneš, kdo to je? Normálně takhle nevypadá...
    Máme tu nový klub zaměřený na známé lidi, ve chvíli, kdy nejdou poznat. Ať už je to tím, že je nalíčili nebo zašli ke kadeřníkovi.



    Co sem moc nepatří - Když Johnny Depp hraje Jacka Sparrowa - všichni ho známe a víme, že to je on. No surprise there

    Zkusme použít formát
    1. spoiler tag se jménem osoby, když víte, tak odkud to je.
    2. obrázek náhledem s tím, jak osoba vypadá, když nejde poznat.
    (3. nepovinně obrázek odkazem s tím, jak osoba vypadá obvykle - ve filenamu nemějte jméno osoby)
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Eleven ze Stranger things - Millie Bobby Brown


    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MONROE: Dita von Teese
    MONROE
    MONROE --- ---
    Jamie Lee na Halloweenu


    SMRADOCH
    SMRADOCH --- ---
    PLECH: This Must Be the Place je boží film, a Sean Penn, kterého jsem i předtím uctíval jako hereckého boha, se v mých očích zacementoval na vrcholné pozici.

    BTW, Sean Penn 2015 (55yo): https://www.kn-online.de/var/storage/images/kn/freizeit/kino/the-gunman-actionthriller-mit-sean-penn/190981590-2-ger-DE/The-Gunman-Actionthriller-mit-Sean-Penn_plus_reference_kn.jpg
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Lana del Rey


    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    GREAT_R:

    ..tak už vím jak fungují spoilery na nyxu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já jsem zvědavej, jestli Sophia Turner bude hrát Boye George, protože je mu podobná i bez líčení.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    VOYAGER: spoiler tag je povinnej
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    GREAT_R: nejen ty fotky .. ale .. i to rozluštění by tu ale někde mělo být
    PLECH
    PLECH --- ---
    Sean Penn, Tady to musí být


    MONROE
    MONROE --- ---
    Zac Affron, Zlo s lidskou tvari v roli Teda Bundyho


    MONROE
    MONROE --- ---
    Dita von Teese


    PAIKA
    PAIKA --- ---
    SHEALA: Tak android asi bude ok, iOS (starý SE) to spoiluje:).. too bad
    Jinak klub fajn tím padem)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Navíc mě to připomělo twin peaks.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREAT_R: já jenom - na androidu (ne nyxdroid) to jede, když bys k tomu dělal/a nějaký rozsáhlejší popis bugů.

    A zatím mě se formát klubů bez souteže docela líbí.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Ed Harris a Julianne Moore jako John McCain a Sarah Palin ve filmu Game Change


    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    PAIKA: No, klub mi schválili dneska, takže ještě je prostor udělat si to hezký, návrhy na změny přijímám... Mě nešlo explicitně o hádání, soutěžení a sbírání bodů. Spíš mi jde o to, že koukneš na fotku a jestli poznáš, kdo to je... Původně jsem to chtěl pojmenovat "poznáš paní?", ale nakonec se mi to nějak nelíbilo... Líbí se mi formát, jako je třeba u gif klubu, kde to jede obrázek za obrázkem, narozdíl třeba od klbů "uhádni videohru" nebo uhádni předmět, kde se neustále zdržuje čekáním na to až někdo zadá.

    Kouknu si to na mobilu a třeba vymyslíme nějaké friendlier řešení - nenapadlo mě, že to bude issue.
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    ZUULUU: OK tak pak rozumím) a sry - na mobilu ti to všechno hned vyspoiluje))
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    ZUULUU: Tak jestli to na PC vidět není, tak to pak dává úplně jinej smysl a moje poznámka je ot)
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    ZUULUU: Jsem na mobilu a u kazdy fotky je hned viditelný i vysvětlení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam