• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEDOFREDOHearthstone Mercenaries
    Hearthstone Mercnearies 2. hra ve hre v ramci Hearthstone
    rozbalit záhlaví
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    kdyz je diablo na stole od zacatku a souper ho hned nesestreli tak se smrti vsech ostatnich dobre nakrmi

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    zkousim tohle uvodni rozlozeni, zda se ze to nikdo nehraje

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tak konecne jsem to rubnul se shadow samurem

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    KAJJAK: 670 mam
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    a na kolika si mercenary tasku? dal jsi uz 1000?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    mam jich na max jen 15, daleko k tomu nema dalsich asi 15, valeeru jako jedineho merca jeste nemam ani otevrenou
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    tak to jsi asi o dost dal nez ja, vyresilo by to spis kdyby se coiny nepalily, snad to zavedou...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ja mam maxlejch mercu asi 30, a dalsich 20 k tomu nema daleko, ale u tech novych uz sem hodne pozadu.. ted treba vsichni hrajou valeeru, kde mam skilly na 2 a sice bych mohl delat tasky, ale to samo k maxu nestačí a predstava ze tohle budu delat furt dokola u kazdyho release me proste odrazuje
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    takhle denne za par desitek minut hrani dostanes jednoho merca na ukol 7 uplne v pohode... dalsich 5 ukolu mas ve vesnici denne a aspon 2-3 truhly v pvp se udelat taky daji... vic toho denne neni treba a je skoda o to prichazet, cisteho casu to neni ani hodina hrani
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    teoreticky staci mit to firecombo "antonidas ragnaros gedeon" na max a dalsi 3 mercy uz levelujes ktere chces sam... tohle sem udelal uz 500x na jeden souboj je to par sekund, davam retire pokud orb neni do 3 souboju... klikam to u televize uz uplne naslepo, ti tri na max vyhravaj na jedno kolo vetsinu souboju...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    me vadi sypat do toho penize, hraju hlavne freetoplay.... To co hrat chci proste leveluju tak, ze k nemu dam 3-5 mercu co uz jsou vylevelovany na max a pak uz mi ukoly chodi z vesnice jen pro daneho merca ktereho chci dostat vyse... A mam zkusenost ze tak 5 vesnic denne z orbu padne hodne rychle, ty dalsi uz jdou vice z tuha...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja mam ted pauzu, nebavi... ten grind sice misty vypada ze to jde celkem rychle, ale tech merku je strasne moc a navic budou pribyvat ve velkych poctech... a ja nejsem v HS zvyklej na to, ze nemuzu hrat co chci, vzdycky sem mel k dispozici celou kolekci.. a tady nemuzu, protoze vymaxovat konkretniho merka je strasne pracne... me nevadi davat do hs penize, ale tady mi ta investice prijde uplne nesmyslna, nemuzu se dostat k tomu co konkretne chci
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tak prave jsem pokoril 500 mercenary tasks a muzu rict ze mam vse co jsem chtel mit, hodne uz se toho ted opakuje a coiny se pali...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Tohle me nadchlo https://www.youtube.com/watch?v=Ne7zU_jsM64&t=165s

    sachy jsem hraval na vysoke urovni, takze me hodne bavi ze Garry zkousi HS taky
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    prvni pokud na neferiana kdyz sem nevedel co me ceka

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    chromatus byl jednoduchy, napoprve... Sem zvedav na neferiana...

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: ja jeste ty nove karticky nemam vubec
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak u bounty nefariana sem mel v tymu ty novy merky a u jenoho sem si vzal pasivni perk ze pri startu hry zabije automaticky neutralniho merka .. a jedinej neutralni merc u final bosse je ten 0/999 nefarian, tak to bylo jednoduchy :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    maly tip 2: pokud vas nebavi pvp, stejne je dobre vycistit tak 5 truhel aspon pomoci 2 nizkolevelovych mercu a 4 silnych, velmi casto vam pak oponuje hloupy pocitacovy bot a jsou to coiny zdarma
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KAJJAK: nejde to bohuzel s kazdym mercem, musi byt dost silny aby zvladl porazit heroic bosse sam bez druziny... Ale neni silny, ted sem ho dal sylvanaskou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam