• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLEVAJZZStar Wars Galaxy of Heroes (swgoh)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Je to tam :-) tech par bonusovejch dni skoro na vsech bitvach fakt bodlo :-)

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na low level guildu kvuli raidum? Vsechny co jsem nasel pres in-game search jsou neakti vni.
    VONDY
    VONDY --- ---
    První 501 protože je to lehčí nafarmit krom shaaka, bad Batch se farmí hrozně blbě mám je na 5* skoro vůbec to nepadá a v shopu nejde koupit
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Cau, taky hraji, cca 2 roky, GP 3,5m :) Legendy zatim ani vzdalene :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SONNY1344: Ja kdysi chvili hrala (nejakych 7 let zpatky), ale to jsem si akorat rozbehla par zbytecnejch postav s celkovou GP ani ne 200k. Ted znova hraju nekdy od lonskyho jara, GP neco pod 2,5m. K legendam se zatim jeste ani vzdalene neblizim :-D
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    SONNY1344: od letošní zimy
    1m GP
    CZK "Temný cech"
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Na nastenku bych pridal perfektni mod guide
    SWGoH 101: The Comprehensive Mod Guide – Gaming-fans.com
    https://gaming-fans.com/star-wars-goh/swgoh-101/swgoh-101-comprehensive-mod-guide/
    Staci zadat jmeno postavy
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Jinak GP kousek pod 8M, chybi mi z legend jen Rey a v soucasny dobe jedu Mon Mothma tym a Iden Versio pro Imperial Troopers leftovers
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    LUCIASHECK: Bad Batch jsou ultimatni, hodne univerzalni counter, v GAC treba davaj omikron QGJ s plnymi banery, nicmene rozhodnuti jet nejdriv 501 s GASem je urcite spravny, protoze to je jeste univerzalnejsi a silnejsi counter
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    Cau, jak dlouho hrajete a v jakych guildach? Ja od dubna 2018 a ted jsem v pravdepodobne nejsilnejsi cz/sk gulde Czech Veterans
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ARMADA: ja jedu v 501, viz niz, protoze mi dobre fungujou na Nihiluse v sith triumvirate raidu, ale pokud ma nekdo zkusenosti s bad batch, tak by me to asi celkem zajimalo, protoze kvuli grand arene stejne musim postavit jeste neco pouzitelnyho
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    co si otevřít raději - 501 nebo Bad Batch?
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    Jen mám mrzení s FOofficer. Všude ho cpou do FO týmu, ale já raději kylo a pilota, kteří umí stun
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    FO main, Jedi druhý + nezbytní Phoenix (tam není moc na co koukat)

    Je to takto kvůli journey, válkám a eventům

    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Tyybrdo, ste mi pripomneli, ze nejaky cas jsem hral taky. Podobne jako vetsina mobilnich her, ma i tahle svoji sinusoidu. Proc se k tomu zase na cas nevratit :] Bude guilda?

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    hrál jsem tohle asi 3 roky v kuse a nějak mě štvalo ten pomalý grind.
    možná bych se k tomu vrátil, popřípadě popřemýšlel o nyxí guildě.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    je fajn mít otevřený jeden modrý a jeden červený tým - kvůli eventům
    (můj dojem)

    a ano, určitě bych se mrkl na požadavky na journey guide, než začneš vybírat, z čeho poskládáš Jedi tým :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Moje aktualni priority jsou ted tihle pazouti :) fenixi tym sice mam taky, ale ten je zatim spis nic nez moc, zatim jsem ho moc nepotrebovala.

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SAMGARR: vidis, koukala jsem jen na ty unlocknuty, kde jsem videla jen Heru, Kanaana a Ezru. Ale jo, fenixove jsou fajn. Mas recht :) Navic se dobre sbiraj ze shipmentu.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    LUCIASHECK: tzn vybrat nahodne Jedi co uz mam a soustredit se na ne? Koukal jsem, ze do early-mid game se hodne doporucuje Phoenix team, kde mam 4 z 5 postav, chtel jsem se ubirat spis timhle smerem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam