• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLEVAJZZStar Wars Galaxy of Heroes (swgoh)

    Klub určený výhradně ke hře!:-) novinky, tipy, rady, strategie, všeobecný pokec o hře. vítejte!
    rozbalit záhlaví
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    LUCIASHECK: jawa ♥
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ARMADA: Ewoky :-D
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    máte nějaký (ne)užitečný tým, který vás ale baví a chcete ho, přestože jeho využití je přinejmenším diskutabilní? :D
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    BLEVAJZZ: Enfys je zenska, nosi masku ;)
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    😁😁
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ARMADA: neneee... porazil taky všechny 4 sektory...jen jsem vyhrál na body..protože se mi zasekl na wampe s enfysem :-D
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    VYWERN: u nas jsou vetsina britove. fluktuace uz je celkem nizka, protoze jsme flakace a lidi, co nebyli na discordu, vyhazeli :D

    ty zdroje, co clovek dostane z raidu, TB a TW, jsou fakt poznat
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    CORDESCU: no uz jsem premyslel, zda ma cenu se premistit jinam. Cele 3 roky jsem v jedne ceske, motame se kolem 100M GP, ale je to tam desne na pohodu. Ahoj si reknem jednou za mesic, stejne tak nekdo napise dotaz, na ktery se odpovi a aktivitu +/- cca pul guildy dodrzuje a zbytek je vykopnuty, takze cca 50% fluktuace :) Bohuzel, clovek jak je na urcite urovni, tak uz potrebuje chodit i do narocnejsich war a to uplne tady nejde.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    ARMADA: na Savage se chystam taky, az za pul roku dodelam JMK :D
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    jinak mame volny sloty v guilde, kdyby mel nekdo zajem: https://swgoh.gg/g/6_1OlbKBTzK2-_fM2o-Kag/
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    jop, wampa, enfys a ještě savage :)
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    jak 3v3 nesnasim, tak kdyz jsem si k tomu na chvili sedl a ty teamy si pripravil ve squad mgmt, tak se moje uspesnost dost zvedla :)

    ale musim rict, ze dost casto rozhoduje to, ze mam lepsi mody. spousta teamu, pokud jsou pomaly, najednou neni tak nebezpecna (specialne debuff/control squady jako DRevan nebo Palps/MJ). Plus investice do oWampy a Nest
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    "mrtvý" hráč, který nebojoval? :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ten pocit kdyz vyhrajes arenu na body s xlovekem co ma o 2,5 mil GP vic nez ty...:-)
    KEIRAN
    KEIRAN --- ---
    Já radši tento, můžeš si postavit tým, jak libo.

    Grand Arena Science
    https://www.grandarenascience.com/counters/
    SONNY1344
    SONNY1344 --- ---
    VYWERN: uz neaktualizovany stranky (neobsahuji galactic legends a novejsi tymy) ale jinak je to velkej pomocnik: https://swgohcounters.com/
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    VYWERN: někde jsem to zahlédl... já třeba vím že moje nightky co jsou na skoro na max si poradí s většinou teamů...ale na Empire nebo first order squady tam si neškrtám i když jsou slabší..nedostanu se ani k ráně :-D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Nebo neexistuje nekde nejaky navod, ktery squad je dobry proti kteremu?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Tak jeste 90 a bude Gen Skywalker na 7 hvezdach. Da to zabrat. Ale tak na konci ledna snad :)) 501st jsem si docela oblibil. Mimochodem, cim jde tento squad dobre porazit. Ja to ruzne zkousim, ale vetsinou umaznu 2-3 501 a mezitim me GS sejme.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOSE_MAT: jo a uz me to katapultovalo zase zpet, kde to zase drtim, tak to bude asi jak na houpacce :D
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    VYWERN: což tě zase v tabulce katapultuje mezi silnější hráče ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam