• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGMate radi rybu se spermatem? Aneb my dyslektici se pobavíme na lecčems :-D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    :: OSEL.CZ :: - Porucha nebo adaptace? Dyslexie možná není tím, čím se zdá být
    https://www.osel.cz/12375-porucha-nebo-adaptace-dyslexie-mozna-neni-tim-cim-se-zda-byt.html
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    XBAHNO: i muži mají své dny :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Koukám na anketu na titulce nyxu a čtu: Pamatujete si své dny?
    A marně hledám odpověď: jsem muž
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    EL7334: este lepsi by byly "vědra"
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    COALA: Nasere :D
    COALA
    COALA --- ---
    Nenaděláš nic.
    Z obchodu si odnáším čokoladové potěšení ke snídani. A jen co se doma se pochlubím, tak ono ejhle nakonec to taková mlska asi nebude...

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Buněčný tunel :D
    TAP
    TAP --- ---
    rybník Sraček

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Čtu Byty v Ostravě a přemýšlím, co je to za divnou akci? Nějaký makléř, nebo co?

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Zdravím, poradíte mi prosím? Mám těsto o hmotnosti m, kmitá harmonickým pohybem... - Říkám si co je to za blbost? Těsto je se synonymum pro extrémní zatlumení a ve s pojení s harmonickým pohybem je to do oči bijící - no jen neumím číst :D
    [FILLIPPO @ Fyzika]
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Vzpomínám si na svůj vlastní objev dyslexie. Bylo to čtení asi ze slabikáře, nebo možní z něčeho pozdějšího a já si na to vzpomínám proto, že se celá třída fakt řehtala. Četl jsem "Lišky vylezly z plechu" :)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Já do svých dobrých 15ti let vždy četl na rozvodných skříních na tý tabulce s varovaním "POZOR! Elektrické záření" a vůbec mi to nebylo divný :D To překvapení když jsem ve zmiňovaném věku zjistil, že se nejedná o záření, ale zařízení bylo veliký :D Do dneška se sám sobě směju, když si na to vzpomenu :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HOWKING: ono to na ty titulni stance blblinek.cz bylo takhle pod sebou, tak asi proto me to tak bouchlo do oci :))
    Vesmírný valčík obřích
    černých děr skončí srážkou
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    INDIAN: To je ovšem mistrovství! :D (bmw. Četl jsem teď vláčik) :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vesmírný valčík obřích černých děr skončí srážkou - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/vesmirny-valcik-obrich-cernych-der-skonci-srazkou-40390840

    Vesmírný valčík obřích černých děr skončí obřízkou
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    HOWKING: já to četl jako Soutěžení dřeva
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Vždy jsem měl z Čj za 5 a když jsme diktát opisoval, tak jsem dosáhl známky 4 a byl jsem vždy za blbce. Po roce 1989 se ale mohu vymlouvat, že patřím ke skupině "dis", což v mém případě není titul ;-) Mnoho let trénuji pozorné čtení a pravopis. S lehkou nadsázkou by se dalo říci že jsem si jako milenku pořídil učitelku ČJ, aby mě "doučovala". Naučil jsem se po těch letech hodně soustředit při čtení, takže některé diskuse už zvládám, když píšu k tématu :-D

    Během posledních let jsem narazil na ještě lepšího týpka, než jsem já. Po tom co položil telefon sdělil, jsem se podíval na jeho poznámky: "Kruhaví obězd Holyce." Ve 3 slovech 4 chyby zatím vede, co jsem kdy dokázal vidět.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VOLKSWAGEN - klub majitelu nemytych lidovych vozu VW
    [VOLKSWAGEN - klub majitelu nemeckych lidovych vozu VW]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam