• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERWATCHKlub 007 Strahov
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VOYAGER: Roddy z The Specials kytarista uz na Sedmicce hral, ale to je uz asi 15 let ;o)
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    OVERWATCH: az prijedou the specials .. :)
    OVERWATCH: aby ne
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VOYAGER: Poznas ho? ;o)

    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    jsem ho nevidel leta .. naposledy jsem ho videl na letne na poste nez jsem si byl jist ze je to on .. byl rychlejsi a utekl mi .. byl uplne na kratko :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VOYAGER: On uz nehraje Reggae. Ted hraje Northern Soul a Ska. Takze na nejaky nejblizsi Skaparade. ;o) Dam sem pak letacek az bude.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    ...kdy bude zase hrat Pat?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    [Steve Ignorant's Crass songs]
    22.10.2022

    Steve Ignorant. Kdo by ho neznal. Zpěvák, skladatel a umělec. Spoluzakladatel anarcho punkové legendy CRASS (Británie 1977). Známe ho samozřejmě i z jiných kapel: Conflict, Schwartzeneggar, Stratford Mercenaries či Current 93. Současně je aktivní v kapele Steve Ignorant´s Slice Of Life. Po úspešném tour v roce 2010 a 2018, kde odehrál the best of CRASS classics, vyjede ještě jednou do světa. Politické ideje kapely jsou stále platné, možná více než kdy dřív. Tour nebude dlouhé a Praha ma tu čest, jeden termín získat. Kde jinde, než na 007. Čekají nás nejzásadnější pecky CRASS z let 1977-1984. Kapela bude v následujícím složení: Carol Hodge (vocals & keys), Pete Wilson (lead guitar), Pete Rawlinson (bass guitar) and Jay Bagnall (drums). A Steve samozřejmě za mikrofonem.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    Klub 007 Strahov - supporting underground music since 1969
    https://klub007strahov.cz/

    Klub 007 Strahov 9.11.1984
    https://www.youtube.com/watch?v=1JPBB1YCzEM
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam