• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ARAON: ZIGI: Mně ten robot strašně připomněl Gethy z Mass Effectu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: mi hlavne přijde, ze v nem zacina videt vudce.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    CLUMP: mi uz tam trochu vadi to zamereni na Grogu. V predchozich seriich tam na nej byl obcas roztomily zaber, clovek na nej i cekal, pritelkyni jsem ho treba musel pretacet :D Tady uz je to kazdou chvilku, ze tim castecne prichazi o sve kouzlo.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Krome kyborga, kterej byl fakt super, bych vyzdvihl i Grogua a jeho vyrazy. Koukal jak fakt nasrana a podrazdena kocka chystajici se seknout. Mimika, vyraz oci a postaveni usi... fakt dobra loutka. Pro udrzeni vyvazenosti ale musim rict, ze Peli Motto je dost cringe a osobne bych se bez tehle konkretnich pokusu o taskarici opravdu obesel. I kdyz scena s rodianem jeste sla...
    IKARI
    IKARI --- ---
    jak rekl Picasso, umeni je kradez :D
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    ARAON: hele nevim, ja celkem jasne slysel "Danger, danger, Will Robinson".
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZIGI: Robot byl pomerne jasna kopie Grievouse, liznuta Veci.
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    PUKPUK: robot je bohuzel celkem dost jasna kopie robota (robotu) z posledni verze Lost in Space... coz mne dost mrzelo, protoze mi to prislo zbytecny... a teda musim rict, ze me vcera vyznamne vic bavil Bad Batch nez Mando... ale tak co uz, zejo... oboji jsem ten cas venoval rad :-)
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    Bavil mě hodně ten android. Nevím jestli ve SW jsem někde takto cyberpunkového robota viděl. Mělo to takový Matrixovsko/Ghost in Shell feel. Jinak povedený díl. Sice Mando je tam krapet za joudu, ale Bo Katan aspoň ruluje. A teda jak vlety do atmosféry, tak scéna pod vodou moc pěkně trikově provedené.
    Trochu mě bylo líto IG-11. Chudaka ukradnou z piedestalu, pak ho ještě rozstřílí, aby ho nakonec nahradila stará plechovka co se klepe strachy.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    Nevím čím to, ale nějak mi na mysli leželo slovo Morlok. :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    NEVILL: Myslím, že ani nemá dost velké ručičky. Leda by to zvedl pomocí Síly.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Teda chvíli jsem si myslel že si Darksaber vezme Grogu a začne tam s ním lítat jak Yoda, ale to by asi bylo moc... :⁠-⁠)
    ARAON
    ARAON --- ---
    No ten Mythosaur naznačuje, že by mohlo dojít zase k nějakému sjednocení. Ale kdo na něm pojede? Mando, nebo Grogu? :-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ARAON: presne, ale to rekla i Bo Katan. Takze Manda na duel nevyzve ;)
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORDPEET: To je spíš o jejím charakteru. Plus jakákoliv společnost, kde na vrcholu sedí nikoliv ten nejschopnější vĺadnout, ale ten kdo umí nejlíp bojovat, nemůže z principu žít moc dlouho v míru.
    ARAON
    ARAON --- ---
    SEJDA: Jestli je na Mandalore nějaká kletba, je to ta pitomá šavle. Tyhle souboje o to, kdo se jí bude ohánět, musí vést k nekonečným konfliktům mezi Mandaloriany samotnými.
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORDPEET: Však já vím. Já na to jen poukazuju v souvislosti s tím, že ta o sobě zjevně žádné pochybnosti nemá. :-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NEVILL: teoreticky zachranala zivot svemu vudci takze ne. Musela by jej vyzvat na duel.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ARAON: Zatím mu dvakrát během jednoho dne zachránila život, to by si ten Darksaber snad mohla zasloužit, ne?
    ARAON
    ARAON --- ---
    Bo Katan nemela s Darksaber nejmensi problem, co? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam