• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLE_JIMBODiablo Immortal
    dlouho očekávané cross-platform RPG
    rozbalit záhlaví
    INF1466
    INF1466 --- ---
    RUTHAN: u nas se prave zmenil v nedeli vecer cycle, obehal jsem si ty questy a rano kdyz sem se lognul tak jsem se dosel prihlasit do loterie, udelal ten final test a pak rovnou prepnul klan na sadow aniz bych daval nebo kdokoliv jinej ty dva signety a pak uz vsechno pri starym

    hraju na Thorned Hulk
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    INF1466: Akorat nevim jak u vas, ale u nas byl s patchem i cycle change a nejak se to cely zaseklo.. a jeste v 7 AM to nejelo a porad jsem mel starej cycle Shadow rank.. On celkove zacatek registrace 3 AM je hodne spatnej design..
    INF1466
    INF1466 --- ---
    RUTHAN: jj ted to je ze dokud jsou mista, tak automaticky mas, tzn kdo prvni prijde
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    To byl patch, ale co je hlavni tak to vypada, ze uz v ty otravny loterii se vyhrava pokazdy, respektive ja na nic nemusel cekat..
    INF1466
    INF1466 --- ---
    tady jsem se docetl ze msito 30 signetu by melo byt 5, ale ani tech pet jsme urcite nemeli :)

    Diablo Immortal Content Update: January 16th - News - Icy Veins
    https://www.icy-veins.com/forums/topic/70869-diablo-immortal-content-update-january-16th/

    jinak 6 novejch legendarek za me nic moc, a poznamka o tom, ze extract essence bude dobra vec pro farmáře mě pobavila
    INF1466
    INF1466 --- ---
    uz to po me nechce 30 signetu na konverzi klanu
    to je nejaka novinka, nebo jsme to celou dobu delali spatne? :)
    INF1466
    INF1466 --- ---
    RUTHAN: jj koukal jsem a raidy jsou 10400 :D tak zatim jeste dva tejdny cas do 480 a behem toho se jeste neco nasbira a pak holt venkovni grind v kombinaci s h6 dungama a h6 raidama
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ono je to jen o case, ale ja jsem 9850 s normal krama a 9920 s cr krama.. H7 outdoor je 8930, da se pri 8800.. ale dungeony jsou 96xx da se pri 9500.. jinak toho moc nezabijete..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: jsem na tom celkem podobne. rift 204 uz mam skoro tyden,ale CR porad 8600.dnes jsem dal last raid H6 a uz mam 5 H7 itemu,ale jen 439 para :D
    INF1466
    INF1466 --- ---
    tak tech 700 poslednich cr docela lezlo hodne pomalu, ale h7 je tam, ted jeste tech 34 lvlu abych to mohl nosit :D

    HOUMI
    HOUMI --- ---
    RUTHAN: taky sem hledal a vypada to opravdu jen za money :D ae zitra je udpate a reforge gemy pujdou koupit za platinu aspon :D
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ten Echo of Dawning Rank 10 gem ruzovej effekt je predpokladam jen za 1000 orbs paywallem nebo jde ziskat nejak jinak?
    Zatim jsem ve hre narazil jen na meky paywally ve stylu, ze by sice trvalo pulzivota se tam dostat, ale nebylo nutny platit..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    VODNIK: to bylo nejak 160.
    vcera jsem kamose tahal aby si udelal H5, coz byl rift 104
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: mam stesti,nejak mi napadaly 4 kusy tristatovy.setovka zadna
    204 bych dat mel a na raid se clovek vzdycky nejak risere :D na druhou stranu 8900 neni tak daleko.to by mohlo pres vanoce klapnout
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ONDRA_PATA: rift by mel bejt 204 + potrebujes dat toho posledniho H6 bosse co ma 8930cr, jako h6 vsechno mam, ale samy loje dvoustatovy, ani jeden tri, tak by to jeste mohlo jit :)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Kolik potřebuju chalenge rift na H6? Stačí 120? Jinak ten nerf se mi úplně nezdá, jen za včera jsem měl asi 25 legendárek a to jsem hrál poměrně rekreačně 2-3 hodinky (mezi porcováním ryb)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: jasny,tak pokud mas vsechen gear H6,tak to bude stagnace.pomalu pushuju,ted jsem nekde na 198 a 4 dny jsem nepushoval,uz bych mel 200 dat.ale netusim,kolik je rift na H7.
    kazdopadne ja beham jen boostly dungy,vcera jsem mel z 6 dungu 2 setovky a 3 legendy.cim vic koch pak ale zkousim,tim min mi to dropuje,takze udelam 1 na contract a zbyvajici dva na codex.kdyz je dobra parta,tak jich jeste par dam dokud se parta nerozpusti
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ONDRA_PATA: zda se mi, ze v tenhle tejden nerfnuli dropy setovek, minulej tejden to byla jedna na dva dungy, ted je to tak jedna na dvacet

    jo a od tech 8200 uz to nejak neleze, ted jsem asi 8400
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: jsem na tom stejne s wizem a 7,7k s necrem
    INF1466
    INF1466 --- ---
    prijde mi, ze to ted dropuje az moc a brzo budou zase muset pridavat :)
    z p380 a cr6200 pred patchem mam na p400 cr8200
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam