• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRNQSpoločenstvo samozvaných kaderníček
    Fotky DIY účesů.
    rozbalit záhlaví
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MULTICAT: a já myslela, že afina je úplně běžný výraz používaný napříč kraji a ono ne :D
    MULTICAT: já vážně smekám, nikdy v životě se mi nepodařilo se hezky ostříhat, jedině sjet strojkem.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: dík. A vpravo nahoře u hlavy je moje Válovka :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Skvěle rozvrkočený ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: líp mi to vyfotit nejde a už je to takový rozvrkočený, jak mi to uschlo :)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: Nemáš fotku i zezadu? Mně se to moc libí! Stejně pořád nechápu, jak jsi schopná se takhle skvěle ostříhat sama...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    V noci na noční jsem nemohla spát a posedla mě myšlenka, že ty vlasy musím konečně zkrátit. Přijela jsem domů a je to hotový. Nejsem si ale jistá. No, nedá se nic dělat, že jo :D

    Teď si konečně můžu připravit kávu.

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Btw dorůstající mullet je nejhorší účes na světě! Totální helma, Queen of the Mods, popoháním růst vlasů silou myšlenky!
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Afina je fakt z Moravy, to by tady nikdo neřekl:)
    Tak prostě střihem, dokud to nevypadá dobře!:D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: Ano, to je problém :D
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: nejvetsi problen mam jak strihat vlasy nad usima, to vyjde pokazde uplne jinak:D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: knižní výraz! :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: afina! U nás jedině ofina ;)

    Ok, tak tady je ta moje zkrácená.

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: :D tak ofina taky znam, ale ja si rikala ze to je knizni vyraz:D
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: jinde nez v JM se to nenosi? :D (aneb zasah, jak malo staci k prozrazeni:D )
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: aaa, afina, Jihomoravský kraj, že? :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    KRISKA: To je hodně svéráznej akrobatickej způsob teda :D Každopádně výsledek to má:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KRISKA:
    Kdyz mam halvou dolu takovyho pankace je to snesitelny :D

    Nekdy nosim.na straju kdyz strihnu noc predek, ze mi to lezw "afinka" pod brejle ale neni to afina an celo spis kratsi vlasy ponstranach hlavy

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ja se necham 1x za 2roky ostrihat od kadernice (a pak me v prubehu roku tak 4x striha manzel s prupovidkou "zohyzdim si te aspon sam") nebo kamoska kancelarskyma nuzkama.

    muj postup pri strihani je ten, ze pred zrcadlem nahnu hlavu uchem ke strane(k zemi) a striham "dorovna s podlahou" , pak druhou stranu. pak postup zopakuju s mirnym natocenim nosu ke stropu aby zadni vlasy dostali vic delku tech prednich... nebo naklonim nad vanu a svesim havu a kus proste strihnu:D

    pak nutim muze, aby mi to vzal zezadu +- dokulata a fotkama kontrolu zda prijatelny :D

    ale mam takovej kratsi sestrih a uz sem si nasla prave idealni postup jak to udrzovat:D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: já to ale jen zkrátila, ofinu i na krku. Do těch krátkých se furt nějak necítím.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    A my tu čekáme na Multicat, až se nám pochlubí svým novým účesem ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam