• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSILOCYBERRobotické sekačky
    Trh nabízí množství značek, funkcí a doplňků. Pro neznalého uživatele může být problém si dobře vybrat pro jeho konkrétní zahradní podmínky... Doporučení, zkušenosti, reklamace atd.
    rozbalit záhlaví
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Conga G1 Pro - myslíte, že se to bude letos dát sehnat?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Tak a sezóna nám pomalicku začíná!
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Mně to pořád píše samotná sekačka a její apka :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    hodně hezky customer service od Worx... teď mi přišel mail jak neúnavně moje sekačka makala a teď si zaslouží odpočinek včetně přehlednýho návodu co s ní všechno na zazimování udělat :)
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    JUNGLER: Ty jsi nikdy neměl robotický vysavač s kamerou? :) Tam to má Číňan zmapované i zevnitř.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    PSILOCYBER: Ano, má to dělat umělá inteligence. Tim padem předpokládám, že se to bude i učit a čím větší množství zahrad zmapuje, tím líp bude umět mapovat další. Jediný co by mě teda asi úplně nerajcovalo je vidina toho, že budou mít Číňani naprosto otevřenej pohled do mýho pozemku :D
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JUNGLER: díky. jako fajn, akorat nevidim jak se tedy presne vymezujou ty areas kdyz tedy bez dratu... vypada to, ze si to proste zmapuje sam, v podstate stejne jako robotickej vysavac?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    vypadá dobře :)

    Conga: The MOST intelligent Robotic Lawn Mower TO DATE!
    https://www.youtube.com/watch?v=warKQ-vwjGo&ab_channel=SamiLuoTech
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JUNGLER: jj pridal jsem se do ty fb skupiny, drzim jim palce a asi bych do toho po dukladnejsim zvazeni pravdepodobne i sel, ale nechci bejt zbrklej takze v klidu zatim
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Tomu zatím fakt nevěřím, že to nebude padat z obrubníků do jezírek a drandit skrz okrasné keříky, kytky a jiná dětská hřiště. Těch pokusů už bylo více a přes bombastická prohlášení se z toho nakonec vyklubaly podprůměrné sekačky vhodné pro 4x4m záhonky pod neustálým dozorem.
    Kdyby to fungovalo, tak samozřejmě super. Pokládání drátu je überprotivná činost.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    PSILOCYBER: zatím to je jenom pre kickstarter kampaň. Spustí jí myslím pozítří kdy očekávám víc podrobností. Kažodádně tedy bude teprve začínat ofiko Kickstarter představení, takže reálný prodeje jsou ještě asi hodně daleko.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JUNGLER: zajímavý, objednává někdo? :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER: Spatnej link tak znovu


    Conga Autonomous Robotic Lawn Mower
    https://pre-launch.congarobot.ai/
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tohle vypadá hodně hezky :) jsem zvědavej na ten ranec co za to budou chtít :D

    Conga Thank You Page
    https://pre-launch.congarobot.ai/thankyou?kolid=2GFG8M
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Ale za chvíli utře o další trávu. Nijak zvlášť nevadí. Alespoň člověk více bobky hlídá a uklízí.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MASLIX: Totálně rozjebe, nebo namatlá na kolečko.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Jak si roboticka sekakca poradi se stredma velkyma psima exkrementama? Objede? Rozmulcuje? :) Nekdo zkusenosti?
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Tak Gardena maká, seká pěkně, nikde se nezadrhává, ovládání přes Gardena Hub je super a hlavně nemá problémy zaparkovat. Spokojenost. Až naberu trochu psychické síly, rozšířím kabel o dalších 200m2 zahrady. Akorát budu muset vytvořit ostrov, což by znamenalo nějaké překopávání kabelu. Nechám to nejspíš na jaro.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    JUNGLER: Tuhle presne mame taky a akorat kazdej rok vymenime noze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam