• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHRetro fotky MTB a silničních kol.
    TSOH
    TSOH --- ---
    Mám furt vžitý, že rohy nejdou na vlaštovky, ale na rovná řiditka jsou v pohodě.
    Používám stále a na delší trasy a nebo na stoupání do kopce je fakt využiji.
    VITI
    VITI --- ---
    MADCAT: mozna zkus ergo gripy. Nemam s tim zkusenost na dlouhych trasach, ale ma je ted manzelka na novym kole a pri par km co jsem je zkusil to bylo super prijemny.
    Produkte · Ergon Bike
    https://www.ergonbike.com/en/product-details.html?anr=42410000&s=gptouring&a=griffe
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Kolikrát na ně taky myslím když jedu trochu dýl a už nevím jak bych ty ruky na ty řídítka poskládal.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    rohy maji smysl
    RSZ
    RSZ --- ---
    OT_: já bych si rohy ihned namontoval, ale stydím se právě před hrobaři rohů jako ses ty:))
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    OT_: rohy se porad prodavaj - i kdyz s nástupem elektrokol rekl bych o poznání méně - a mozna by ses divil, kolik lidem to stále jako slepá větev nepřijde.. já je měl na crossovým kole do práce ještě předloni (setrvačnost je hrozná věc), ale pokazdy kdyz jsem podjízdel pod 400kV vysokým vedením z Temelína, tak jsem od nich dostával rány do pracek (pan Diviš by měl radost :-), tak jsem je odmontoval..
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    TSOH: mam na svym KTM Formula volnoběžku místo v náboji zadního kola ve středu, čili řetěz se točí furt a cvrkaj šlapky ..ale řadí to pěkně, dokonce i kdyz nešlapu..
    OT_
    OT_ --- ---
    TSOH: Rohy na řidítka.
    Grip Shift (i když mně osobně se líbil).
    RANO
    RANO --- ---
    TSOH: U-brake (a pak vlastně ještě rollercam), speciálně pak zespodu řetězových vzpěr,
    e-stay rámy
    paralelogramový véčka

    ale teda na mtb dualy s inverzní pružinou to nemá, to je strašný zlo .))
    zato e-stay i u-brake provozuju a je to fajn, jen se to nechytlo. pak vlastně ještě rámy z titanalu a různý slepený hliníko-ocelový a hliníko-hliníkový a tak vůbec věci, ale to zas asi není slepá cesta v tom pravým smyslu?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    TSOH: DRCV tlumič od Treku
    VITI
    VITI --- ---
    TSOH: za mne urcite moda uzkych pneu na silnici :-)
    MARASAN: to bylo IMHO vzdycky jen takovy poznavaci znameni GT, jiny vyznam bych tam nehledal. Neco jako muj milovany Corratec SuperBow.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TSOH: trojuhelnik horni trubka - sedlova trubka - zadni stavba v ramu GT, navic je to osklivy ;-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    Jaké evidujete slepé cesty Shimana (nebo jiných výrobců)?
    Shimano Biopace
    inverzní přehazka (patří sem?)
    Dual Control MTB
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    EKG: A ty ozdobné převodníky, na každé straně..
    Škoda kola určitě, ale když to třeba zachránil na šroťáku před sešrotováním, tak je to pro to kolo velmi vznešený osud..
    EKG
    EKG --- ---
    TSOH: Par facek za rozrezani veterana, ale brana je to samozrejme genialni.
    TSOH
    TSOH --- ---
    koo
    VITI
    VITI --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    Mrazek MOC
    313497212-5931982743480472-8505414305071678930-n
    TSOH
    TSOH --- ---
    Bianchi 1997 (titan)
    bi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam