• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    NEI: Od Vodafone retencí teď mám nově ten neomezený s 10 Mbps za 539 CZK + 5x měsíčně můžu vypnout na 24h omezení rychlosti... Předtím jsem měl roky jako bývalý zaměstnanec za 549 CZK neomezené volání a 20+20 GB, což mi vyhovovalo, ten ale před dvěma měsíci zdražili na 599 CZK.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    nejaka ta desetikoruna rozdilu asi pro ostatni z auditka nehraje roli
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    a slevis z toho neomezeneho limitu, ktery za mne tu cenu o dost navysuje
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    psal sem ze asi 2x levneji, presne cislo nevim, musel bych to hledat a tolik mi na tom zase nezalezi, jen sem te chtel navezt co je pravdepodobne retencni oddeleni schopno nabidnout kdyz budes schopna vyjednavacka ;-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    tak promin ze se ti snazim pomoci... Neni to verejna nabidka, je to u vodafonu a mel jsem pocit, ze se chces bavit o tom, co je mozne u podpultovych nabidek z teto tve vety "Dělám pro sebe teď novou "podpultovou" nabídku neomezeného volání a SMS"...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    tak chces to resit v poste nebo ne? Psala si o podpultovych nabidkach, asi bych to uz ukoncil, stejne si psala ze 40GB prekrocis tak sem se asi mylil...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    ja nic nenabizim, prodavam kancelarske zidle, jen radim ze lpet na neomezenosti v situaci, kdy se chovas omezene (cti potrebujes to na jizdu tramvaji), te stoji podstatne prachy v cele te kalkulaci :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    nepovidej ze si prekrocila 40GB :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    no byl bys na pulce ceny kdybys zjistil kolik realne protocis na tom neomezenem...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    na to fakt nepotrebujes neomezeny, pokud nestahujes ve velkem 20GB v pohode staci na mesic
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NEI:

    neomezeny internet nebo treba 2x20GB?
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    GEISHA: " jednou poslala zenska jiny boty a tvrdila mi, ze poslala spravny a ja je vymenila"
    A jak to dopadlo? Jak se k tomu postavil tým Vinted? Nahlásilas jim to?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Taky mám s Vinted dobré zkušenosti, udělala jsem tam už přes 85 obchodů (jak koupě, tak prodej) a vše bylo ok. I jsem si tedy vyzkoušela vratku mnou prodaného křiváku (nevšimla jsem si kazu) a fungovalo to dobře. Naštěstí to tedy bylo v rámci ČR (ale obchoduju i s polskem).
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    DARKINA:
    GEISHA:
    Díky za varování.
    Ještě budu v budoucnu shánět nějaké kalhotové kostýmky pro plnoštíhlé a nevím sice, kolik stojí teď nové, ale na Vinted jsem viděla kostýmky v mé velikosti za cca 1500 nové ještě s visačkou, což mi přijde jako výborná cena. Takže nákupy oblečení jsou tam OK, jo? Nechce se mi za kostýmek dát víc jak 2000.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MOTYLEK: Přesně jak píše Geisha, do nákupu kosmetiky, parfémů ci líčidel bych se tam nepouštěla. Nikdy nevíš jak s tim bylo hygienicky zacházeno a mohlo by ti to zpusobit i trvalý zdravotní problémy s kůži.(
    Ale jinak na vinted nedám dopustit zejména u hraček a věcí pro malou. Např. dneska mi přišlo 6 balíků … dohromady za 1585,- původní cena všeho dohromady by byla cca kolem 5500,- minimálně. Ohledně kvalitních/dražších značek-já se tam právě koukám jen na ně. Věcí je tam fakt hromady a názvosloví není úplně jednotné, takže když víš jakou značku chceš, dají se tam sehnat skvělý kousky za zlomek peněz.)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    kdo smáte zahrádku a pěstujete hrášek...vloni jsem měla skvělé prozření a zasela zelený kuchynský hrách jako osivo. Hrášek byl super, ohromné množství a za nesrovnatelnou cenu...
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Btw co si myslíte o Vinted? Já jsem tam celkem za 208 Kč i s dopravou sehnala paletky očních stínů Glimmering Gems od Avonu a Brave Spirit od Revolution a ještě k tomu rtěnku od Avonu. Prý nové.

    Revolution Brave Spirit Eye Shadow Palette – BeautyNmakeup.co.uk
    https://beautynmakeup.co.uk/products/revolution-brave-spirit-eye-shadow-palette
    https://www.avon-anew.cz/avon-paletka-ocnich-stinu-glimmering-gems-17g-p5417

    Akorát tchyně mi zkazila radost konstatováním, že ty stíny můžou být kdovíjak staré, byť nepoužívané. :-/
    Jaké máte s Vinted zkušenosti? Dá se tam sehnat levně kvalitní/značkové věci? Na co si případně dát pozor?
    Díky za rady, tohle byl na Vinted můj první nákup.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já měla před nějakou dobou vysledované časy, kdy se daly u nás bedýnky tak se 60% pravděpodobností potkat. Akorát jak to teď změnili, tak mi ty časy nefungují :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam