• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    Auditka v podobném duchu:
    [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    [freeganismus bez lásky?, freegan bazar a vlastně všecko (dumpstering, urban exploiting apod.)]
    [Za málo peněz hodně muziky: Tipy a linky na SLEVY, AKCE, VÝPRODEJE, zajímavé služby. Toto NENÍ BAZAR !!!]
    [Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?]
    [Domácí rozpočet aneb na čem se dá ušetřit? Vymýšlíme levné dárky!]

    Jináč pokusím se to tady ani moc neřídit/nemazat atp., ale před odesláním každého příspěvku zvažte prosím jeho přínos pro ostatní, ať to tady nemáme příliš nepřehledné.
    Díky moc. :)

    Jinak témata, které by vás tady nejvíc zajímala, jsou:
    1) individuální tipy jednotlivých uživatelů jak šetřit
    2) doporučení na nejlevnější mobilní a internetové služby atp.
    3) upozornění na oblíbené položky v akci (máslo, papriky, zmrzlina Haagen-Dasz?:)
    4) galerie, muzea a kulturní akce zdarma
    5) zajímavé sekáče a kdy tam chodit
    rozbalit záhlaví
    KOMAREK
    KOMAREK --- ---
    KAJJAK: Ta už je bohužel taky omezená
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KOMAREK: Co lekarna.cz?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BAAL: Z těch levnej piv mám osobně nejraději teda Klášter (v Albertu je skoro pořád ve slevě za 12.90,- nebo tak nějak)
    KOMAREK
    KOMAREK --- ---
    Nějaký tip jak za Benefit Plus nakoupit elektroniku?
    Dříve to šlo na Pilulka.cz a Drmax.cz, ale to už zarizli. Anebo přinejmenším hoooodne omezili.
    Ráda bych např. Aku vysavač

    Diky
    BAAL
    BAAL --- ---
    DEEFHA: meh, cukr a tetrahop + v jakémkoli testu skončej tím, že se neumí starat o slad a mají v tom mykotoxiny. Jako za ty peníze do pivního sýra asi fajne, ale je ted v Tescu třeba 11° Excelent od Prazdroje za 12kč
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DOCKINEZ: Svijany jsou fajn, s nima bych ti pomohl :⁠-⁠)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Jak neušetřit aneb některý věci jsou drahý i s 50% slevou :) Pít se to nedá, ale bylo to laciný -> a co teď doma s tím? Pivní těstíčko? :D

    Ne, kecám. Nějak se to vypije. Postupně. K obědu. Napůl s manželkou. :)

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    V Albertu měli za bratru 40 Kč/ks slepice na polévku, tak jsem dvě vzal. A že jsem línej kupovat kořenovou zeleninu sólo a je pozdě, tak i směs na polévku (rovněž ve slevě, jak jinak).

    Jednu holku vrznu na mražák pro strýčka Příhodu a z druhý udělám mocný vývar a zítra polévku a slepici na paprice.

    To se nám kolenovrtům vaří, když jsou suroviny takhle ekonomicky vlídný :D

    KOMAREK
    KOMAREK --- ---
    KOMAREK: Bonami :)
    Ale už mám :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KOMAREK
    KOMAREK --- ---
    Ahoj, máte prosím někdo kód Marianne pro Konání cz? Dekuji
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DOCKINEZ: tyvle, mletý z plecka, to je pecka, made my day 😂
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    V Bille včera měli krásný plecko bez kosti za 59,9 Kč/kg. Srdéčko kolenovrta zaplesalo a nabral jsem, co jen jsem pobral. Část se časem upeče, část se namele (mletý z plecka, to je pecka) a něco určitě využiju třeba do tatranský kapustnice.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOIRAIN: Tak jsem najela na web a řekla si, že se zaregistruju a mrknu, co se tam dá dělat bez aplikace.
    No... Eréč piklóš neméči, huňár scépeň kámoš

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NELLAS: v té právě jsem
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOIRAIN: Na FB existuje skupina, kde si ty tašky porovnávají. Někdy je to pár unavených paprik, někdy pěkná nálož. (Já tam nejsem, ale známá tam někdy přispívá a komentuje.)
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    DOCKINEZ: zřejmě to budou vajíčka slepic z klecí?
    PROUTECKA
    PROUTECKA --- ---
    MOIRAIN: Prubla jsem to poprvé, na arbesáku. Jablko, mandarinky, bila redkev, zluta paprika, ledovy salat, tmave hroznove vino, podmáslí, dve ostravské klobásy, a pečivo slané (2x bolonska tasticka, 2x hotdog tasticka, 2x hotdog bagetka), 2x tmava celozrná houska) a pečivo sladké (2x kobliha, makovy a tvarohovy satecek a dve pudinkove plundry). Sotva jsem to odtáhla
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Když už je řeč o Penny, tak aktuálně 30 vajec za 75,- je při spotřebě naší rodiny docela fajn nabídka. Jasně, jsou to S, ale furt mi přijdou větší než eska z Tesca :)

    Bral jsem i litr plnotučnýho mlíka tuším za 17, ledovej salát za 19 (a daj se tam vybrat docela obří) atd. atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam