• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFDiskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]
    Obcas je potreba si neco vysvetlit verejne :)

    inzerce bude mazana na to mate klub [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    rozbalit záhlaví
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tu krabici na chleba bych stavěla opačně, prkénkem dolů, pak na něm asi i půjde krájet.

    (Ale nepotřebuju.)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MLIKARNA: "a nemohl bys mi to hodit na čerňák"? :-D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ta ten plech pouzilnu jedny na zakazku delany tiskarny.... Kdysi...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    BANKABANATA: Zkus to dát jako inzerát do příslušné foto sekce místního bazaru a/nebo do místního klubu analogové fotografie. Tam to spíš zasáhne cílovou skupinu.
    A taky bazar na Paladixu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BANKABANATA: Aha, tak to leda na nejakej bastl co me napada. Promin
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    REDSNAKE: Ech, nikoli. Je pravda, že mandl už je taky hodně retro. Je to vyhřívaný pochromovaný buben, který se otáčí a unášecí plátno na něj přitiskne fotky, který se kontaktem s teplým povrchem vyleští.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BANKABANATA: Takze je to jak pisu? Pokud ano byla by z toho skvela pracka na nabojnice pro lidi co si prebiji naboje a na hunting bazaru si to kupce urcite najde.
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    REDSNAKE: No právě. V podstatě potvrzuješ tu úzkoprofilovost. Je to v podstatě mandl na vyleštění klasicky zvětšovaných fotek na barytovým fotopapíru. 😁
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BANKABANATA: Ja si popravde moc neumim predstavit z fotky co to je, ma to nejakej buben do kteryho se da nasypat neco k omylani idealne vodotesne uzaviratelnej?
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    KVALKAN: Jasně, ale mě přijde ta leštička tak úzkoprofilovej kus, že se mi zdá vhodnější to zkusit přímo u cílovky. Ale díky, zvážím.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    BANKABANATA: Jde to asi i bez FB. Co třeba Bazoš, Sbazar?
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    BANKABANATA: Njn, asi mi nezbyde, než si účelově založit fb. Chjo, jsem doufal, že si do důchodu vystačim s nyxem. 😁
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    No jo, palečky k BANKABANATA: jsou super, ale kdyby si to tak někdo chtěl vzít. 😁 Nenapadá někoho, kde by se to dalo ještě inzerovat? Nějaký audítko analogofotonadšenců na fcb, např.? Já na fcb nejsem, ale asi bych to tam dokázal nějak protlačit přes svý okolí. Nějaký nápady? Díky předem.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Shaním dřevěnou skříňku, asi metr na metr, a lá malinká kredenc.
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    KOSZLIK: Tak tohle snad není třeba vyhazovat, ale třeba dát v domě nebo někde na ulici na parapet, ne?
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    TEKK_HUDY23: Však já to chápu a ta nabídka byla imo naprosto legit. :-)
    TEKK_HUDY23
    TEKK_HUDY23 --- ---
    BANKABANATA: No nečekal jsem to ;) ano vím ze je tam 150 strop ale zase dávat to do Tržiště mi přišlo trapný … jsou to přeci jen přebytky a 200 dneska bohužel už není skoro nic … btw jedna krabicka za 7kc je fer cena si myslím
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    AAHHWISEGUY: Hezký motto, ale nějak nechápu, jak souvisí s mým sdělením.
    Btw. dneska udělal TEKK_HUDY23 mínusy opentlenou nabídku za 200,- a během 20 minut měl rezervaci. Ale chápu, porušil pravidla klubu, možná by byl na místě ban za nedostatečný 'caring'. 🙂
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    L4MA: To se neomlouvej, jen tam máš větší dosah :))
    L4MA
    L4MA --- ---
    NELLAS: shit, pardon a diky. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam