• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAR_TINAGin a tonic
    Gin, jaký, jak a kde si vychutnat.
    rozbalit záhlaví
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    QWERTZ: To neni s mořskou vodou ze?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    QWERTZ: koukala jsem na něj. Jaký je?
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Jsem dostal k J.Žižku

    BSB
    BSB --- ---
    kaufland zase dal 30% slevu na giny, takže jsem vybral Malfy original 0,7 za 469,- :-)
    jemný, né příliš jalovcový a tedy vyvážený gin. podobného typu jako třeba Larios.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANEZAK397: tak tady závidím i tu dovolenou :)
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Otevřela jsem dnes tenhle gin přivezený z dovolené a nadchnul mě. Je citrusový a lehce hořký, ještě si k němu chci koupit tonik, ale i samotný je fajn.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    HE11_KNIGHT: sice taky, ale měla jsem v baru Gin Mare a musím si ho koupit. Tak lahodný, zajímavý, svěží a vůbec dobrý gin to je.
    Tenhle, kdyby jich bylo víc.

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MAR_TINA: Takze zustanu u ROKU :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: tak tenhle znovu nekoupím. Je ostře alkoholový a bez nějaké významné chuti.
    Opravit to jde dobrým tonikem a něčím navrch, ale samotný nic moc.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dneska je Mezinárodní den ginu s tonikem.

    Co si namícháte?
    A pochlubte se fotkou ;)

    Já uzavřu léto s posledním ENDORPHIN SUMMER GREP GIN

    BSB
    BSB --- ---
    DRAGON: tohle je asi nevšednější i než ten angrešťák a jako aj mnohem pitelnější... mňam!
    na dalsí ochutnávku bude asi Hayman’s Old Tom Gin
    BSB
    BSB --- ---
    má to takovej zvláštní, jakoby whiskoidní chuťovej ocas..
    zajímavé zpestření gintonicové konzumace.
    BSB
    BSB --- ---
    v kaufu jsem měl 30% na giny, večer otestuju :)

    GUEST452
    GUEST452 --- ---
    MRAKOPLASH: za mě je Nikka jeden z top ginů co jsem měl
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    MAKROUSEK: uz sem se lekl, ze jsem to spatne napsal... hned po obdrzeni jsme se jali do studia, a tato informace se k nam dostala.)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MRAKOPLASH: Na tom je zajimave to, ze Nikka Coffey Gin nema s kafem nic spolecneho, ale je to podle destilacniho zarizeni pana Coffeye.
    MRAKOPLASH
    MRAKOPLASH --- ---
    Zdravim, bych se prosim pridal.

    nedavno jsem dostal velice dobrou lahudku, a to nikka coffey gin


    pak mam na kramu tenhle zajimavej drink d mellos, kde je to poctivý nealkoholický gin & tonik s jalovcem a pravým slovenským květovým medem.: https://www.oprebrothers.cz/mellos-honey-g-t/


    a taky pak zajimave veci od Copenhagen Distillery, co dělaj giny a aquavity - https://www.copenhagendistillery.com/our-spirits


    nazdraví!)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MAR_TINA: sem koukal do nějakého srovnávače a ta Lidl cena je spíš klasická. na druhou stranu v Klatovech makro atp. nemáme, takže je to jediná možnost bez větších komplikací/poštovného

    mně se líbí i ta flaška. jinak sem pil většinou beefeatra. ale piju vesměs vždy s tonikem a nějakým citrusem, tak pro mě nemá význam už nic moc lepšího
    Gordona sem taky loni měl, ale to bych rozlišoval spíš po čuchu, nebo samotné a na to už tvrdej nepiju vesměs vůbec

    k ginu jsem se jinak dostal jako substituce za rum s colou (sic ne tuzemák, ale Cuba libre tady taky nikdo nedělá a ty cpt. morgany s colou byly jen větší kocovina)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KORKMAZ: Roku mám dávno z makra je příjemný, výrazný, trochu citrusový
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Roku rozhodně doporučit lze :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MAR_TINA: Dá se ten Roku doporučit? ...moc si na to nepotrpím a celkem mi jede i ten jejich lídláckej nebo Gordon, ale tak proč nezkusit něco nového. Jinak jsem ho viděl v lidlu Bucharova na P13. Díky a zdar
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    MOWER: Já byl ve dvou a taky nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam