• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBattlebit Remastered - nextgen Battlefield we dont deserve
    Battlebit, Battlefield, nextgen, games, hry, shooter, FPS, multiplayer
    rozbalit záhlaví
    GREGI
    GREGI --- ---
    po dlouhy dobe sem to zapl:D ten zvuk je ted libovej... aug still slaps

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //fakt je, že jsem to kvůli tomu skoro přestal hrát
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Furt nejsou schopni zapracovat server queue ani server status (přitom status i queue už funguje, když hraje nějaký váš steam-friend, takže technicky je to už dávno zapracované). Takže mě to docela přestává bavit, naklikávat se na kýženou mapu abych pak ve víc než půlce případů přišel do hry, která za chvilku končí, nebo přímo do hry, kde na mě vyskočí victory/defeat a loading nové mapy.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Tak jsem to nevydržel na další challenges a rovnou hodil prestige-up No. /3\
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ---
    Stickiness of C4 reduced for non vehicular surfaces, however the C4 will be still sticky for vehicles.

    - to jsem vůbec nepochopil - to něčemu vadilo nebo co jako?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    updated Dustydew je zábavné
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Tak update weekly challegnes - pěkná pičovina - dát pět roadkills pro lidi, co nehrajou vehikly vůbec=opruz, sejmout 5 tanků - /APCs se nepočítají, právě jsem zjistil=opruz

    snažím se hrát mapy vyloženě bez tanků, takže je to tuplem debilní
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    weekly challegnes jsou stejné jako naposled, seru na to
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nadruhou stranu když jsem před časem zkusil hrát se Skorpion Evo, tak se mi to moc nedařilo kočírovat. možná s pár addonama to půjde, ale hlaveň lítá fakt moc zběsile...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jen tak z prdele jsem vyzkoušel včera nasadit na Kriss Vector ten drum magazine a normálně se s tím dá hrát :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jestli tam dají obtýden zas L86A1 tak se na to vyseru :)

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREGI: cokoliov máš na zbraních odemčeného před prestige-up máš okamžitě k dispozici, jakmile si tu kterou zbraň znovu otevřeš. tedy všechny attachements i camos.
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: fakt? Ja myslel ze prestige rank up zrusi odmknute attachmenty... si to mozna jeste rozmyslim, nechtel sem prijit o dvojkovej scope kterej pouzivam snad na vsem.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw podle hry jsem měl 99 hodin když jsem dosáhl lvl200
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Hodil prestige up ↑ a vesele leveluju a otevírám zbraně a gadgety.

    Zbraně a gadgety sice musím unlocknout znova, ale už na nich jsou dycky k disposici všechny unlocky, co jsem stihl vystřílet před prestigeup.

    ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //a pak ten přechod na samopaly byl taky dost nedobro
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ty první hry s britským kulometem byly velký špatný, ale jak se s tím člověk sžije tak to slušně kosí

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Dneska jeden patch a tři mikropatche (so far :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Zas nějaký patch, mimojiné weekly challenges (každá challenge je po splnění odměněna nějakýmy xp, když splníš všechny, dostaneš bonus 4x-XP-boost (až do výše 100.000xp, pak se deaktivuje)

    Upon completing all tasks, players will receive:
    A 4.0x XP boost capped at 100,000 XP (once you earn an additional 100,000 XP, the boost ends)

    docela silný nerf UMP45

    přidali parapety na vyšší budovy, nevím, kterých map se to má týkat

    Added Parapet (low wall) on taller buildings. This will provide better cover for snipers while prone, while making it more of a risk to attack targets directly below you.

    BattleBit Remastered - Weekly Challenges Update! - Steam News
    https://store.steampowered.com/news/app/671860/view/3747614808350492633
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Odemknul jsem si HK416 a nějak se mi s ní daří trefovat, předtím jsem používal nejvíc AUG a ještě předtím SCAR-H, které jsou super i na dálku. Tohle je zatím parádní na střední vzdálenost ale překvapivě i na větší dálku. AUG má lepší velocity, tohle má hodně dobrej 3-round burst.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam