cedule a trasparenty by Obamu asi obtezovali...
http://czech.prague.usembassy.gov/obama.html
omezte na minimum počet věcí, které s sebou ponesete. Z bezpečnostních důvodů, prosíme nenoste batohy. Cedule a transparenty rovněž nebude možné přinést.
http://zpravy.idnes.cz/na-obamuv-projev-si-lide-nesmi-vzit-temer-nic-ani-destnik-pkb-/domaci.asp?c=A090401_124023_domaci_jba
Podle náměstka pražského primátora Rudolfa Blažka se na náměstí při projevu amerického prezidenta vejde 20 až 30 tisíc lidí.
"Obsluha rámu odbaví přibližně jednoho člověka za minutu. Myslím, že příchod zájemců zvládneme, pokud budou lidé dodržovat pokyny a nebudou přicházet se zavazadly nebo předměty, které lze považovat za nebezpečné," řekl náměstek policejního prezidenta Ivan Bílek.
K těm podle něj mimo jiné patří i mobilní telefony a fotoaparáty. Lidé by tak měli prakticky přijít jen v tom, co mají na sobě.