• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDRENOFKARMALoučení s ULOŽ.TO
    Tak prý končí ulož.to, další krásná kapitola bude od 1.prosince uzavřena. Zde bych si chtěl popovídat o nějakých alternativách a také zavzpomínat na tenhle super web, kde se dalo sehnat opravdu cokoliv :)
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    QUANTI: No jo, to jsou lidi, co založí na Nyxu klub a pak tam dva měsíce nepřijdou :-(((

    ROMI: Nevěř nikomu, komu je přes dvaačtyřicet.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VANEK: i ty bezchybny Brute? :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    ROMI: Nojo, nějak jsem si to blbec stará popletl s tím "30 dní"; pořád funguje, tak super :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    VANEK: hele, ja vlastne nevim... (ano, stydim se jsem vlastne hnusnej VIPak a elitar... ;O) ja jaksi dostal to duveryhodny uzivatele hned a zadara... :O)
    no, proste ebookarske zasluhy,no ... ... ale stejne bych si to asi rychle odslouzil, tim co jsem pak nadelal ebooku... i kdyz na xtrance kvuli ten komplikovanejm byrokratickejm formularum ke kniham davam ebooky ukrutne nerad... vzdy hledam nejakeho e-otroka, co to za mne udela :O))

    ALE! v konecnem dusledku nechci zvatlat nesmysle ... neznam presnej princip jak se ty hodnosti uzivatelum prideluji... to bude nejlepsi se zeptat v diskusi primo na trance nebo v Nastence na ebookforu https://ebookforum.sk/viewtopic.php?p=20#p20 kam editori/spravci xtrance take chodi a odpovidaji na dotazy... to pak take bude i tak trosku zavazne - co tam spravci reknou to budou muset dodrzet... ;O) tak si je takto tam vyhmatni :O)
    ROMI
    ROMI --- ---
    VANEK: driv to fungovalo, ted jsem tam dlouho nebyl, driv stacilo i jednou mesicne neco ohodnotit :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    FERRYH: Hele, už jsem se tě ptal: a funguje to teda aspoň tak, že se člověk stane na měsíc aktivním, když nakliká dost nových hodnocení (kolik v tom helpu píšou, dvacet?) a odhlásí se?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    VANEK: kolikrat ja tam kvuli tomuhle jecel a nadaval jim!! ;O(
    se**u na ME!...

    ono abyste rozumeli tohle na xtranclu byla puvodne jakasi snaha o "demokracii" - ten kdo tam ebook dava take rozhoduje o tom jake ma mit nastaveni vuci pravum jinejch uzivatelu-ctenaru...
    a zde se ukazuje jak jsou i ti "ebook pirati" vlastne elitarske mrchy! ;O) casto si reknou NEDAM! dam jen pro VIP ebookare, co sem taky neco davaj!
    no urcitou logiku tohle ma, to a ale neznamena, ze se to nemuze totalne zvrhnout... a na tom tranclu u nekterych titulu to uz trosku zvrhle nastavene je! :O(
    a podle me se uz i system hajeni dost prezil... chtelo by to "inovovat" i tyhle ebookarske piratske "zakony"... nic neni vecne! :O)
    VANEK
    VANEK --- ---
    PUKPUK: Plus teda spousta věci je jen "pro aktivní uživatele", což je taky přinejlepším opruz.
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    tady už udělal seznam alternativ FRDK. Ale nástěnku by to chtělo upravit.

    [FRDK @ Loučení s ULOŽ.TO]

    Xtrance je trochu divoká registrace a hledání je hodně oldschool. Ale najde se tam dost věcí.
    První je nutné se zaregistrovat na http://ebookforum.sk/viewtopic.php?f=12&t=6
    A pak teprve jít na
    Trance 3
    https://xtrance.info/new/
    HANELA
    HANELA --- ---
    Díky, zkusím
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HANELA: libgen na prevazne anglicke a xtrance na zbytek
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZBYNEK: Ok, nevěděla jsem
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VANEK: Volala jsem po tom už asi dva měsíce zpátky a nakonec mě to otrávilo a dala jsem si je do lišty záložek v prohlížeči 😁
    VANEK
    VANEK --- ---
    QUANTI: Nemůže tu pětici někdo dát do záhlaví? :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ZBYNEK: ale Alexandrijská knihovna lehla popelem, atd.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    QUANTI: fastshare a sdilej je to samé, jen trošku jinak nabarvené...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HANELA: no jak jsem psala. Nejčastěji je najdu na edisku (tam jde ale stáhnout bez registrace jen jeden soubor za 24 hodin) a webshare.
    HANELA
    HANELA --- ---
    a na knížky?
    JESSENKA
    JESSENKA --- ---
    Prehraj.to pouzivam casto...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DRAGON: Netuším. Ale různé ebooky často najdu na některém ze "svaté nástupnické pětice" webshare, fastshare, sdilej, datoid a edisk, FWIW.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam