• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    JAJITA: Ne doporučený, ale do vlastních rukou. Jak jinak dokážeš jednoduše že ty jsi ty, když asi nemáš elektronickou identitu?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Pobavilo mě, že jsem si přihlašovací údaje do aplikace! zdravotní pojišťovny musela vyzvednout na poště coby doporučený dopis :-D
    N_I
    N_I --- ---
    dnešní parta co šla opravit eskalátory a když se navzájem zdravili, borci!
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potesilo me, ze meli u stanku tocenou visnovou zmrzku :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    _ANT_: Consent first! Jestli je to IT, mohl by se vyděsit :)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Zahradní restaurace Na Zápraží. Pokud jde o obsluhu, vždycky to tu bylo trochu prokletý. Od tý doby, co jsem se odstěhovala z Prahy jsem tu asi popáté a teď poprvé je tady obsluha příjemná. A mají višňovou limonádu. Fajn :)
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jezis, ten typek z helpdesku mi tak pomohl, ze mam chut ho minimalne obejmout!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Study Finds Consumers Are Actively Turned Off by Products That Use AI
    https://futurism.com/the-byte/study-consumers-turned-off-products-ai
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    "s tebou se neda debatovat, ty mas na vsechno odpoved!"
    tak se me kurva neptej na nazor kdyz ve skutecnosti chces jen potvrdit svoje dezole vymeditovane zavery a postoje :D nemuzu za to ze mam vetsi rozhled, vedomosti, pamatuju si vic z dejepisu a historie a umim to lepe zkombinovat a dovedu rychle argumetnovat. debata neni o urvani protivnika svym nazorem ani o vecpani sveho postoje :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nase krasna nyxacka na idnesu :)

    Dorota Skokanová: Za drogovou závislostí stojí problémy z dětství - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/dorota-skokanova-drogy-zavislost-lecba-prevence.A240702_151708_zdravi_stud
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Potěšila mě pirátka Gregorová jak nádherně poslala tu ruskou kurvu dostála do prdele...
    Vy proruská špíno. Duel českých europoslanců v přímém přenosu nebyl hezký - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vy-proruska-spino-duel-ceskych-europoslancu-v-primem-prenosu-nebyl-hezky-40482378
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: kriterium barva a cena jsem už dávno zrušila.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MAR_TINA: CXS?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Našla jsem funkční triko, který je tenký A s dlouhým rukávem A není z merina A bude mi přes prsa.
    Hohohoooooo
    JOPS
    JOPS --- ---
    TRISSIE: a pak jsi jeste zapomnela na "Mnetěš" to se taky vyslovuje luxusne :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    ATUARFIK: musíme uspořádat nějaký čistě regionální sraz:-), kde nám MULTICAT: na uvítanou zazpívá :-D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FIFI: Tam je fajn, jak je ta oblast plná expatů, kteří se všichni snaží vyslovit, že bydlí v Horoměřicích, Tuchoměřicích, Velkých Přílepech a na Přední Kopanině. To je teprve královské reggae par excellence.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    TRISSIE: tak tu dumám: Cvrčovický chleba mají pŘece už normálně v Lidlu, pro co jiného se tam jezdí?:-) Navíc přes OkoŘ, to Ř dává taky poŘádně zabrat :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam