Starší syn letos úspěšně odmaturoval a protože během střední zjistil, že letecký mechanik není to pravé ořechové a že ho víc baví hudba, dal si na jaře přihlášku na konzervatoř na obor "elektrická kytara," kam se taky (sice až v druhém kole, ale koho zajímaj nějaký pokusy) dostal !
Takže budeme asi umělecky nadaná rodina - mladší kluk teď končí první rok na oboru "skladba" a dcerka, zatím ještě na základce, v rámci ZUŠ týrá prkna, co znamenají svět...