• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHVALHEIM
    Valheim is a game about exploring a huge fantasy world inspired by Norse mythology and Viking culture. You start your adventure at the relatively peaceful center of Valheim. The further from the center you travel, the more challenging the world becomes. But you will also find more valuable materials that you can use to craft deadlier weapons and sturdier armor. You will also build your own Viking strongholds and outposts all over the world. Eventually, you will build a mighty longship and sail the great oceans in search of exotic lands … but be wary of sailing too far...

    During its annual general meeting, Embracer revealed that Valheim has sold 12 million copies worldwide since its release over two years ago.

    rozbalit záhlaví
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    KULHY: kdo se bojí, musí do lesa :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    Co se deje? Valheim tsunami na nyxu? Uz mam tak pul roku mrtvolu nekde 10 minut chuze od haciendy a nechce si mi tam.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Willybach's HD Valheim at Valheim Nexus - Mods and community
    https://www.nexusmods.com/valheim/mods/1030?tab=files
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    LOJZEE: hezké! :)

    Willybach's HD Valheim vs Vanilla Comparison Video
    https://www.youtube.com/watch?v=jW5VF6L82vQ
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PHOW_SAATCH: ja to spustil a hned zas vypnul a rovnou stahuju aspon Willybach's HD Valheim, nez zacnu hrat :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    HADIAK: tipy na nějaký quality of life mody? nechci ale moc upravovat základní gameplay
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LOJZEE: Same here. Nekde jsem cetl asi pred rokem clanek na games.tiscali, ze je to fakt dobre..ale porad jsem se k tomu nedostal.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Taky zkusim zahrat, chodim kolem toho uz dlouho. :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Hraju na Xbox controlleru, nejde nějak hodit item do bedny přímo, aby se rovnou stackoval? Teď ho musim zvednout a ručně přendat a umístit, což trošku zdržuje, když má člověk plnej batoh :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Valheim World Generator
    https://valheim-map.world/

    zadavat vlastny seed len na vlastne nebezpecie :) (spoiler).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    inak na webe je mapgenerator; ktory vam po zadani mapseedu ukaze tu vasu. ale nechcel som to pouzit :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HADIAK: jak hledani obchodnika..
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    HADIAK: legrace je, že screenshoty vůbec nevypovídaj o reálnym pocitu ze hry... já na VALHEIM koukal docela dlouho, ale až když jsem to zkusil, tak jsem pochopil, o čem to vlastně je... nedá se to popsat,dokud to sám nehraješ :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja teraz uz napr cca tyzden (realneho casu) hladam swampy, kde by boli krypty aby som mal zelezo... prehladal som 3~4 ostrovy a vsade len male bazinky, kde nic nie je :(
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tak jsem upgradnul workbench na +3 a koženej set na +2. Docela to fičí, oproti třeba ARK: Evolved, kde to byla výroba víc utrpení než zábava, ale je to tak cca 3 roky zpátky, tak nevim, v jakym stavu je to tam teď :)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    První troll za mnou :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kdy uz budou ashenlands kurvAaa
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam