• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHVALHEIM
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    jsem odhodlanej hrát vanillu bez modů (ostatně jako všedchno ostatní), ale mam rád pořádek a ten malej inventář je asi zatim jediná věc, s kterou trochu bojuju :) resp. s bednama... proč nemůžou bejt větší s tabama třeba jako v PoE? maminkooooo poomoooccc :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    HADIAK: tak hlavne je to dobrej zdroj na kamení , nez se človek dotřepe do plains , tam me bavi tezit ty megasutrovy homole
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MALLOCH001: zabrana veza - pekne :)

    Mne na nich vadi, ze su male, ale par som si ich tiez zabral :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MALLOCH001: krasa , hele rovny zdi apod. umi kazdej trouba , todle je umělecký dílo :))
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    MALLOCH001: svojí základnu mam pojmenovanou Home Sweet Home, hehe :D
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Hah, kam se hrabu já... Ale home sweet home:) Ještě sehnat stonecutter a bude velká přestavba!

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tak The Elder dole, byla to asi na30 minut obíhačka, uff :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    dneska ladim open space :)

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    já tu hru žeru :)

    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    KRUTAS: Já se teprve propracoval do doby bronzový a ukoval bronzovej meč s popisem "Piják krve, žíznivý přítel" 😀
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    ted pracuju na bejvaku , jeste na tom bude hodne prace

    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    tak todle bylo poprvy a prekvapilo :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nasiel som si maly kusok plains, z dediny ukradol flax a barley a uz mam farmicku :)

    dostat sa do dediny fulingov bol vcelku oriesok, cakal som 1 berserkera... boli 4 :)
    ale dako som to tam vyzabijal, nieco tam zostalo, ale podarilo sa mi najst truhlu, kde bol aj flax aj barley, takze idem farmarcit :)
    obcas mi tam spawne daky fuling, abo moskyt, nastastie nic vacsie. aspon je maly zdroj black metalu popri farmarceniu :D



    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    klasika dosel matros

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TYRAEL: komarov uz mam par za sebou, v root armore su pohodka.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    HADIAK: Dej nám vědět kolik minut na Plains, než tě zabil první komár! :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    HADIAK: Skeleton surprise! :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    no teda.. 2x som zatrepal krpcami :) zozaciatku to vyzeralo jednoducho, az kym sa k nam po chvilke nepridal golem. a drak si golema nevsimal, zato obaja si intenzivne vsimali mna. takze som uskakoval pred ladovymi pluvancami a do toho zabijal golema. ok. golem padol, potom prisli "maly" dracikovia. ti robili dost starosti, kym som si vsimol, co mi zere HP, tak som daval najprv malych dracikov a az potom velkeho. ked mal velky drak tak 1/5hp a zdalo sa, ze mam vyhrane, prisla svorka vlkov, ktoru som uz s minimom staminy neukociroval a roztrhali ma :(

    takze nahy doma, pol noc odbila, ze sa vyspim, najem a s plnymi silami idem do boja! este som poriadne nezalahol ked sa objavila hlaska "skeleton surprise", takze som viacmenej bez primarnej zbroje siel okolo domu nahanat svietiace kostry. ked som ich vsetky rozsypal, tak sup do portalu a na hory :)

    drak obletoval moj hrobcek, tak som to tam musel cele obchadzat, dakych vlcikov odbil a sup na draka! a ups, moder nemal 1/5hp ale 1/2hp. sa tam dako vyliecil zatial. no neva, ideme do boja. bonemass power vyfucala, drak fucal... a zafucal ma :(

    teraz uz som nebral ani zbroj (iba svietivu sekeru :D ), len potion proti mrazu, jedlo do ust a sup do hor :) teraz sa uz doliecit nestihol, takze presla chvilka a drak sa rozplakal :) hotovo! daky golem co tu zostal, daky dracik... a klud na horach :)

    a teraz potrebujem iron, ktory sa tak debilno tazi, a hura na plains! (eh hura :D )

    Steam Community :: Screenshot :: 4x boss
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3120211928

    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    HADIAK: To je tím, že lidi používají ohniště i na bossy. Konkretně Yagluth je čtyřma táborákama řešenej extrémně snadno, tak to aspoň upravili, že ty táboráky musíš udržovat při životě a nemůžeš jen sedět a čekat až boss uhoří. Tady video ukazuje různé strategie na Yogíska, oheň je jeden z nich:
    Valheim: 7 Ways to Kill Yagluth - Melee, Wet Debuff, Bow & Arrows, Wolves, Bonfires, and Glitches
    https://youtu.be/L2nt22yd064?si=_UDbPpMMsomhDyk0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam