• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    Podělte se o trapné, vtipné nebo šílené příběhy ze seznamování.
    rozbalit záhlaví
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    BEARDY: speed dating level hyperspeed
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    PALEONTOLOG: Myslim, ze si akorat rekne, ze jsem krava :-D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NIAN85: snad se neobesi ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NIAN85: Čekali jsme na Alonsy, ale klidně začni :)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    PALEONTOLOG: Stydim se jeste ted :-D Hele, bez podrobnosti, prakticky jsem zhruba od pulky totalne odignorovala jakekoliv naznaky z me strany ocekavane spoluprace a pripadne jeho pocity taktez a ke konci koukala dost neskryte na hodinky, abych uz vypadla domu. Duvody byly objektivni, nicmene jako krava jsem se zachovala zcela urcite.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NIAN85: povidej prehanej
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Se musim priznat, ze zacinam mit neodbytny pocit, ze o rande, co by se sem hodilo, jsem se naposled asi postarala ja sama...
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    Za mých mladších let jsem se seznámil s jednou sestřičkou, která mi ho velmi ochotně vykouřila na prvním rande v autě na zadních sedačkách. Na druhém rande už chtěla sex a na třetí rande nedošlo, protože mi napsala " že si našla někoho, kdo ji má rád ".
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    NAVARA: Ja ti nevim, vztahy vetsinou vypadaji spis jako souhvezdi nez dvojhvezdy.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: no, ona je vdova, vdova je... a ne pak svobodna matka.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ARGANNAH: A nebo za účelem tvoření dítěte. Je jedno, jestli budes mit kazde s jinym otcem, ale nezavazny sex delaji jen kurvy. - Na takovy nazor mame zase místní expertky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: urcite ? Co kdyz otec umre ? Co kdyz otec svoji rodinu ma ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NIAN85: Každá svobodná matka vyrobila svobodného otce, takže možnosti jsou i kdyby jiní nechtěli :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    NIAN85: Na to se neptej Gembiče, to už zodpověděli Carlos Castaneda a guru Jára. Souložit je samozřejmě bezpečné pouze s guruem a velkým vůdcem čarodějské skupiny, všechno ostatní je ztráta energie. Doslova. Kdo se tímto staroslavným moudrem neřídil a vesele souložil, dojde si na odháčkování a vše zas bude OK. Castaneda už to bohužel nestihne, ale nic není ztraceno, Jára je od loňska (?) opět na svobodě a může se do toho zase vesele pustit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALONSY: Tak holt nahodit make up, šaty a vyrazit do nejbližšího goth klubu nějaké historky pořídit!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    GEN_IO: Hele a soulozit matky mohou, nebo tim prichazeji taky o drahocennou energii, co by nely radeji venovat diteti? A kdyz mohou, tak od jakeho veku ditete? Ptam se pro kamaradku. :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NAVARA: Když já žádný nemam, musím se bavit jen cizím neštěstím :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ALONSY: ja to pak zase zredukuju, az se k tomu dostanu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DOCKINEZ: Asi, mám ho v ignore tak nevidím

    ALONSY: Tak se pochlub ;)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A já se těšila na zábavný historky. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam