• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHMobilní dark fantasy hry
    rozbalit záhlaví
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    550z za 50z nabídka dne na Aréně
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Tencent chystá mobilní verzi hitu Elden Ring po vzoru Genshin Impact - INDIAN
    https://indian-tv.cz/clanek/tencent-chysta-mobilni-verzi-hitu-elden-ring-po-vzoru-994jf2
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PHOW_SAATCH: tak na ipad je právě klasickej
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    HONCKA: Darkest Dungeon na mobily je, má stejně stylizovanou grafiku, ale jinej koncept a popravdě mě to nějak nechytlo.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Darkest Dungeon - nevím jestli to je na mobily (hraju na ipadu)
    Grimvalor
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    TONAL: Asi Pascal's Wager, což je soulslike, ale je to lepší hrát s gamepadem, bez gamepadu jsem dal prvního bosse a pak jsem přestal, protože v autobusu to docela drncá a poněkud to v bossfightech znesnadňuje ovládání :) jinak jsem to dohrál na Steamu a bohužel nejsou (narozdíl od Diablo Immortal a Undecemver) sdílený savy.
    TONAL
    TONAL --- ---
    je z toho něco co si můžeš tak v poklidu hrát sám pro sebe, nemusíš vstupovat do nějakých kinships a podobně a muset pak plnit denní úkoly a shánět každý den čas na to aspoň něco tam odklikat?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Času je čim dál míň, tak občas zasmažim něco v MHD nebo při čekání u zubaře :), ale moc mě nebaví probírat se tunama her na Google Play, tak jsem si řek, že by nebylo od věci sem hodit jednou za čas něco, co neni úplná srágora.... i když takovejch mobilních her neni zrovna moc....
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam