• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NESSLast Epoch
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PHOW_SAATCH: tak jako každý ARPG - čeká se na další ligu
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    To tu nějak chcíplo, ne? :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    POEM: hele tady to fakt neni nutny. Minimalne do empowered monolithu se dostanes s cimkoliv, I na 200+ corruption imho. A respec je Tu celkem v pohode, ne jak v poe.
    POEM
    POEM --- ---
    JULIAN: Ja se obvykle snazim pochopit aspon zakladni mechaniku buildu (at uz v LE nebo Diablu), ale obecne vzato jsem dosel k tomu, ze i pres snahu tomu realne stejne prd rozumim a tim padem pro me sledoval build jako ovce ma nejlepsi pomer cena/vykon ;)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ale pls nejezdete buildy uplne naslepo jak ovce, aspon se podivejte co je tam za talenty a unikatky. Spousta class ci itemu ma bonusy za "uncapped resistance". Tj nektery warlock jedou treba 800+ necrotic resistance, spousta toho je I na cold (rukavice na ward) a tak
    BRETA
    BRETA --- ---
    dneska budu rozjizdet HC warlocka, kdyby se nekdo chtel pridat :)
    PANVA
    PANVA --- ---
    POEM: Nema smysl mit vic nez 75%, muzes mit trochu vic kdyz obcas chytnes nejaky penetration debuff ale neni to nutny. Neni ani uplne dogma mit 75%, resisty v LE funguji jinak nez v PoE/D4. Kdyz jsi 1% pod 75%, tak dostanes presne o 1% vic damage.
    POEM
    POEM --- ---
    POEM
    POEM --- ---
    PANVA: Aha, vida, ja sem cekal takovoudle zradu :D Diky

    A jeste teda jeden dotaz. Existuje nejakej limit, kam se mam s resistama dostat? Protoze cap je sice 75%, ale jak na MaxRoll, tak na ruznych jinych zdrojich se implikuje, ze to clovek ma naboostovat nasobne vic. A to zrejme kvuli nejakym schopnostem nepratel, ktere snizuji resistance.

    Tzn. co je teda realnej limit? Existuje vubec? Ja tomu prd rozumim, takze jedu pres maxroll guide a snazim se mit presne co tam maji oni, ale ze by me to davalo nak extra smysl, to asi ne ;-)
    PANVA
    PANVA --- ---
    POEM: Mas na botech affix "-1% physical and cold resistance per point of dexterity" a ten ring ma na sobe +8 Dexterity.

    Mourningfrost - Unique Leather Boots - Boots - Last Epoch Item Database
    https://www.lastepochtools.com/db/items/UAzCMYTiA
    POEM
    POEM --- ---
    Cau. Dotaz. Nejak mi asi nedochazi, jak funguji resistance. Viz dva screenshoty.

    Mam ring, kterej na sobe nema zadnej cold resist. Kdyz ho mam na sobe, mam 70% cold resist. Ale kdyz si ho sundam a dam do inventare, mam vyssi cold resist.

    Nejak to nechapu.

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LIQUIDFREAK: bohuzel, Jen to zkrati probihani map. Nejefektivnejsi mi prijde skip z aktu 5 rovnou do 9.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    JULIAN: jj to sem nasel, ale ja myslel ze to aspon otevre waypointy nebo tak :) Diky
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LIQUIDFREAK: zrovna ten lightless je tricky, az vylezes do te dalsi mapy tak tam music najit trhlinu do jineho casu. Ty ostatni jsou primocarejsi
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Muze mi pls nekdo vysvetlit,jak se skipuje ta kampan? Mas dat dungy, dal sem lightless a nic se v podstate nestalo?!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JULIAN: tam to je jen nejvic videt, ale problem je to vsude - jsem dneska kupoval cepici co ma +1-2 skill, a nez jsem nasel prvni nejlacinejsi s +2, musel jsem odscrollovat rucne 15 stranek... :-( A pak jsem na ni slamnul minion regen, takze zejtra muzu absolvovat totez znova.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    EVILMIND: to je problem akorat u idolu mi prijde, tam to naprosto nejde filtrovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JULIAN: bych jeste dal ze mas nejak omezeno kolik veci prodavas soucasne, aby lidi proste neplnili market shitama za miliardy, protoze je nic nemotivuje to udrzovat realny. Nebo aby se to treba po tejdnu vracelo zpatky z marketu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    EVILMIND: ja to budu stridat :) Ty loot exploze jsou cool. Nicmene do zacatku pristi season taky trade. Ale pevne doufam ze to zlepsi, protoze jak pises, samotny obchodovani je shit
    Plus I to CoF potrebuje trochu vylepsit targeting veci - zaprve boss legendarky, tam ti CoF nepomuze, zadruhe exalted veci ti sice pada hromada, ale build potrebuje vetsinou velmi specificke affixy a tech 15 tabu T7 lootu je ti nanic kdyz ti nenapadaly Ty co potrebujes
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: dik za vycerpavajici vysvetleni ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam