• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHGWENT: The Witcher Card Game
    Vše o GWENTu... tipy, triky, strategie...

    GWENT: The Witcher Card Game
    https://www.playgwent.com/en/

    Thronebreaker: The Witcher Tales
    https://www.thewitcher.com/en/thronebreaker-witchertales
    rozbalit záhlaví
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    KOZLIKK: Esporty, ranky ani streaming mě de facto nezajímaj, mam to spíš místo "solitairu" na mobilu s možností pustit to i na PC/Macu, navíc mam trochu sběratelskou úchylku, takže v tomhle směru mi to dost vyhovuje :)
    NAINEKO
    NAINEKO --- ---
    KOZLIKK: Největší potíž asi bude dosah ruských influencerů. Daří se jim docela silně ovlivňovat balance council a není jisté jestli jeich přístup je dost promyšlený. Místy jdou pak věci proti sobě.
    NAINEKO
    NAINEKO --- ---
    PHOW_SAATCH: Tak ať to ještě chvilku vydrží.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    NAINEKO: Já chodim všude s křížkem po funuse :) s GWENTem jsem začal cca před měsícem, karet mam teprve půlku, tj. kolem 700 a zatím mě to pořad baví :)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    NAINEKO: jasne, to samozrejme chapu. ja to rikam spis z pohledu mrzeni, kdy v LoR na zacatku roku oznamili podstatne zkrouhnuti teamu, zmeny v updatech, expanzich etc.. minimalizovany focus na ranked a turnaje.

    me treba osobne po tom co jsem vyzkousel snad vse, nejvic bavi prave LoR, takze videt, ze umira podobne kvalitni hra proste zamrzi, holt to netahne lidi jako treba Heartstone nebo Marvel Snap, neproda se to.
    NAINEKO
    NAINEKO --- ---
    KOZLIKK: V mtg teď řešili kolik karet z nové expanze prorazili do competetivních balíku a bylo jich jen pár. Archetypy v gwentu jsou dost rozstřelené a rozhodně je co optimalizovat. Nějaký čas to zabaví.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    NAINEKO: zadne nove karty pocinaje rokem 2024 proste neni dobra zprava, to moc dlouho udrzitelne neni. :/
    NAINEKO
    NAINEKO --- ---
    KOZLIKK: Ranked jakžtakž jede, je snaha o komunitní esports, část pro hráču zmizela, část zůstala, komunitni balance více méně jede. Pořád je to mechanismem opravdu jedinečná hra.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    take me to tak prijde, je to vicemene mrtva hra, alespon z pohledu esports, ranked, streamingu etc. Legends of Runeterra dopadne bohuzel obdobne.. Hearthstone asi porad lidi bavi, i kdyz nechapu proc. .)
    NAINEKO
    NAINEKO --- ---
    Není to lehce s křížkem po funuse?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam