• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKGVintage Story
    Uzitecne linky:

    Home - Vintage Story
    https://www.vintagestory.at/

    Vintage Story Wiki
    https://wiki.vintagestory.at/index.php/Main_Page

    Vintage Story Mod DB
    https://mods.vintagestory.at/list/mod

    Pozvanka na Discord

    Vintage Story
    https://discord.com/invite/CkJjdrB
    rozbalit záhlaví
    EKG
    EKG --- ---
    Vzhledny, rikate? No dobre, tak zkusime pro zacatek rozsirit vyber materialu. A nutne potrebuju najit akacii

    EKG
    EKG --- ---
    CHIX: Drifters? No, to jsou takovy prisery.
    CHIX
    CHIX --- ---
    EKG: jo je to o zivot :0)
    Nevíte co to je za ty příšerky co vypadá jak giboni a v noci mě sundali 2x
    EKG
    EKG --- ---
    CHIX: Jednou mi vlezla do kurniku liska. Tak jsem tam skocil za ni, ze si to s ni vyridim. Priste hezky zbabele ostepem na dalku, ty mrchy kousou fest.
    CHIX
    CHIX --- ---
    Jojo medvěd je potvora ale to vlk a kozel taky. S klackem jsem prostě neměl sanci
    BAT
    BAT --- ---
    EKG: takove hezke vzore, a nakonec z toho zase postavi tu nevzhlednou vez ;-D
    EKG
    EKG --- ---
    EKG
    EKG --- ---
    Vcera jsem zkoumal, jak vysoko jsou mraky. Tak u me je to na hladine 242/243. Takze to muzu postavit dvakrat tak veliky.

    EKG
    EKG --- ---
    OK, chat. Sbiram namety a napady na novou vez.

    EKG
    EKG --- ---
    NAMATHUR: Jj, ne az tak dramaticky, ale kdyz jsem zakladal ovci farmu, vyhlidl jsem si stadecko pobliz. Pak jsem tam prisel s planem a vybavenim. A tam lezely na brehu dve ovce a ve vode medved. Tak jako do zacatku par kuzi, nejaky maso a tuk, jeste dlouho potom jsem svitil medvedem. Nez jsem nasel vcely.
    EKG
    EKG --- ---
    OMNIHASH: Myslis Exploration? To hraju taky, jen mam v ramci realismu nastaveno, ze hlina, pisek a sterk poslusne nasleduji gravitaci. Nicmene jednou jsem nejak zapomnel dorazit medveda. Medved si zasel do lazni, zrekreoval se, a aby nebyl nezdvorily, prisel se optat, jak se mam. To me takhle ve hre s pasivnima potvorama docela prekvapilo, priznam se.

    Jinak kdyby nekdo z chovatelu drobneho zvirectva nevedel, tak medved dokaze zabijet ovce i pres plot. Sezrat uz ne, ale i tak nepotesi. Na plotech se nevyplati setrit.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Skal a stepí, divočinou, hladový a roztrhán, s klackem v ruce a bouřkou za prdelí jsem pátral po čemkoli jedlém, když tu na mě medvěd vybafl. Hajzl mě zahnal na kraj srázu, s desetinou životů a myšlenkami na brzký Rage Quit jsem se na kraji odrazil a skočil (všechno jedno, že). Medvěd za mnou. Zatímco já jsem díky odrazu minul pobřežní lavici a zaplul jsem do hloubky, tak medvěd se rozmázl kousek od břehu. Po pauze a cigáru, když se tep zklidnil, jsem plackomedvěda vytěžil a tři dny měl co žrát.

    začínám tu hru milovat
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EKG: jsem srab, hraju na peaceful, a stejně se zvládám zatím zabíjet sám, malejm děckám sirky do ruky nepatřej
    EKG
    EKG --- ---
    OMNIHASH: Bezpecnost prace, to se naucis. Uz jsi potkal medveda?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EKG: drobnej hazard byl, když sem nechal pálit první várku misek v lese netuše o šíření ohně, a půlka ho chytla i s mojí zahrádkou žita a tuřínů... no nic, příští barák bude z hlíny a kamení
    EKG
    EKG --- ---
    OMNIHASH: Jj, drobny hazard. A nejlepsi je, ze na tomhle automatu porad vyhravas.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Všechny, jak tu ste, vás strašně nenávidím, už sem si myslel, že tyhle závislosti uteču, a pak sem našel tohle auditko... do tří do rána sem cedil nugety u řeky!
    CHIX
    CHIX --- ---
    Book. Asi budu chodit pro rady
    EKG
    EKG --- ---
    3x3 vyska 6, vytezek

    A neflakam se, to rozhodne ne

    EKG
    EKG --- ---
    Ale musi se nechat, ze kolega od vedle nekecal. Da se palit pod sklem. Ramecky se daji odstranit dlatem, ale pak uz se to sklo neda recyklovat. Takze pristupove bloky ponechat v puvodni podobe. Sklo se take rychleji rozbiji nez kamen nebo hlina.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam