úvod
témata
události
tržiště
události
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
účastníci
DAVELXR
DJVOREL
EXIT23
GUTTALAX
KA4A
KOMAR_D
KRUP
LENNYSGC
LXRMINI
NAMASTE
NAMATHUR
OZONE
PAKY
RADUSHKAA
SAKJA_PANDITA
SUCKER
V22
VERUSHKA098
ZELENKA
ZUSZKA
Liquid Lounge / Brandýs n Labem w/ Im Cyber
Liquid Lounge / Brandýs n Labem w/ Im Cyber
Liquid Lounge
30.1. / 21.00
Kino
Brandýs nad Labem
IM CYBER / takecontrol
STANTHA / dnbfever.cz
VOREL / dnbfever.cz
MINI.LXR / luxor sound system
LEXA / luxor sound system
vstup 50.-kč
------------------------------------------------------------
Menší rozhovor s IM CYBER :
1) Ahoj Ivano, patříš do teamu Take Control.Jakou funkci v něm zastáváš?
Ahoj Stando, takovou maminkovskou. Po té, co se konečně se Sukim a s Bifíkem shodnem na tom, koho dalšího na Take Control přivezeme, zařizuju všechno od bookingu až po to, aby se v Praze naši hosté cítili jako v bavlnce – smlouvy, letenky, hotely, dopravu, večeře, servis na mejdanu... A většinou se druhý den při loučení opravdu cítím tak, jakoby mi odjížděly děti :)
2) Jak ses vlastně k drumandbassu dostala?
Přes Standu Zímu, Davida Urbana a partičku kolem baru Punto Azul. Tehdy se v Puntu pořádaly pravidelný drum’n’bassový čtvrtky, kde se scházela dneska už oldschoolová sestava, Standa mi věnoval několik svých mixů na kazetách a debutový album Reprazent, David Urban sem začínal vozit první drum’n’bassový projekty… Ještě dnes si živě vzpomínám na party s Ronim Sizem; bylo to tuším v roce 1997 a skoro nikdo ho neznal. No prostě bylo to něco novýho, dobrodružnýho a nadchlo mě to tak, že jsem si musela svoje koupit první desky a začít hrát.
3) Co tvoje selekce? Hodne posluchačů tě zná jako djku která to na party vždycky jak se říká ,,řezala". Ovšem posledni dobou mi přijde že spíše zapadá do deepových vod drumandbassu. Co od tebe můžeme na party Liquid Lounge očekávat?
No tak stárnu, že jo :) Vždycky mě oslovovaly spíš temnější věci a hudba s prostorem. Řekla bych, že po téhle stránce se u mě nic nemění, akorát se tak nějak přirozeně vyvíjím společně s celkovým dospíváním drum’n’bassu. A musím říct, že ten současný deepový sound mi ohromně sedí – tracky některých vyvolených producentů dokážu naplno prožít, promítnout do nich svoje pocity a nemusím u toho dělat žádné kompromisy.
4) Máš nějaké tracky, co vždycky na party ráda zahraješ?
Určitě. Některý se vozej v mým bagu non stop a hraju je i tam, kde by to třeba někdo nečekal. “Near Miss” od System, “Heaven” od dBridge, “Peninsula” od Spectrasoul, “The End remix” od Photeka…
5) Své dj-ské kvality prokazuješ velmi dobře svými čistými sety, ovšem chystáš také nějakou vlastní tvorbu?
Děkuju, někdy je to boj :) O vlastní tvorbu jsem se kdysi v nějakých vlnách pokoušela, ale momentálně je to pro mě uzavřená kapitola. Aby za něco stála, musí se dělat naplno a na to nemám čas. Určila jsem si jiný priority. Ale kdo ví, třeba až jednou opravdu omezím hraní, jak stále straším, tak se producentský svět přede mnou naplno otevře a začnu svoje emoce vyjadřovat tímhle způsobem. Uvidíme.
6) A co nějaké záliby krom drumandbassu?
Můžou být škola a práce záliba? Mám totiž pocit, že se můj život momentálně zcvrknul do mikro-světa, kam se vejdou akorát knížky, desky a počítač. V tomhle nikdy nekončícím běhu se zajímám o čínskou medicínu, zdravou výživu, občas se přinutím k pohybu… ale další koníčky jsem opustila a na žádné nové se zatím nechystám. No a samozřejmě přítel; to je velká záliba, díky který se občas dokážu zastavit, nadechnout a zase pádit dál.
7) Jak se těšíš na party Liquid Lounge v Brandýském klubíku Kino?A co říkáš na město Brandýs nad Labem?
Těším se moc. S mejdanama v tvojí režii mám jen dobré zkušenosti a noční Brandýs (jinak jsem ho neviděla) mám taky ráda.
8) Chtěla bys něco vzkázat čtenářům?
Přijďte, nebudete litovat!
DAVELXR
---
---
10:37:10 29.12.2009
mate tam blby datum voe!
DJVOREL
---
---
23:55:37 28.12.2009
Luxusni flyer! tesim
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam