• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYROTáborové hry pro děti a vše kolem nich
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    CIBL: takový ty kovový podložky se používaly u nás
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    CIBL: co zkusit nekoho s 3D tiskarnou
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    CIBL: my jsme jednou jako měnu používali víčka od piva (rozklepnout kladivem, a přesprejovat zlatou, stříbrnou a měděnou)
    PJT
    PJT --- ---
    CIBL: V nekterych fabrikach kde vysekavaji veci z plechu byva pomerne dost odpadu typu mala kolecka. Jinak jsem vzal treba male kaminky, nastrikal zlatym, stribrnym a medenym sprejem a byla mena jak vysita...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CIBL:
    Jako mince jsme v minulosti pouzivali rozklepnute diabolky. Ale to bys musel si na to jeste neco vyrazit pokud to chces mit echt.
    CIBL
    CIBL --- ---
    Ahoj, shanim na tabor stredoveke mince, treba plastove, jako herni menu pro deti. Nasel jsem v rozumne cene pouze s piratskou tematikou - kdyby mel nekdo tip, sem s nim prosim. Potrebuju jich cca 300 kusu do 1000 Kc.
    BOBANIOS
    BOBANIOS --- ---
    Zdravím, Máte někdo zkušenosti s nákupem pomůcek na tábory? Za život jsem vystříhal už tisíce "kousáků", tak by mě zajímalo, jestli se nedají třeba někde sehnat. A takhle je to se spoustou dalších her, či pomůcek.
    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    DA_NIELA: Já jsem tu jednu sehnal za 350?,- CZK.

    PS: nakonec jsem sehnal všechny, ale dalo to námahu :-)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ZAPLO05: jakože ... váhám. Nad prodejem tedy. Nějak jsem k nim ztratila vztah. Doporučená cena?
    PJT
    PJT --- ---
    ZAPLO05: NEDÁM! :-) tenhle poklad přece nemůže nikdo soudnej chtít prodávat ;-)
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    CUKETA: my třeba teď děláme jako celotáborovku Rychlý šípy a k tomu se to vymýšlí úplně samo. Stačí vzít tu knížku komixů a je to :) Obecně to hlavní téma dost pomáhá.
    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    Prodáváte někdo Knihy Miloše Zapletala? :-) Sháním se po encyklopideii I a II :-))
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    CUKETA: deskove hry, Youtube, filmy, kurzy/setkani pro instruktory - hlavne sdileni znalosti mezi ucastniky
    CUKETA
    CUKETA --- ---
    Ahojte, mám dotaz, kde všude krom hranostaje a knížek čerpáte inspiraci na hry nebo i samotné hry? Díky
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ZUZKAOU: UV svítilnu pořídíš po netu za pár kaček, ale ta fixa se stírá/vyprchává/nevim, prostě trvale nevydrží. Alespoň co má zkušenost říká.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    TANGERINE: musí to být střední nebo východní? Máme super objekt v jižních, blízko Jindřicháče nbo Tábora :-)
    Splňuje myslím všechno, co popisuješ :)
    Rekreační objekt | Agentura Hobit
    http://www.agenturahobit.cz/objekt/
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Ahoj ahoj,
    sháníme na nadcházející prázdniny vhodný tábořiště, tak rozhazuju sítě :)

    Naše požadavky jsou:
    ideálně střední/východní Čechy
    stany s podsadou
    kapacita pro cca 35 lidí
    vybavená kuchyň (klidně polní)
    v přímé blízkosti potok/řeka/koupatelný rybník
    velmi vítáme vybavenost sprchou, elektřinou, krásné okolí s lesy, ve kterých se dá dobře běhat a rušit noční klid (žádné strmé kopce, blízkost rušných silnic, měst a podobně)

    Hledáme ideálně tábořiště prakticky na celý červenec i srpen.

    Budu moc ráda za každý tip! Děkuju :)
    PJT
    PJT --- ---
    ZUZKAOU: Tak deváťákům už se snad dá rozumně říct: "Potřebuju vrátit ty kartičky seřazený podle těch malejch čísílek v rohu, vyměňte si je mezi sebou a každej mi odevzdá sadu 18ti různejch tak jak je dostal." ... Kontrola 18ti kartiček podle čísel ti zabere cca 10 vteřin, když dá blbě, vrátíš se slovy "Znovu a lépe Melichárku" :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PJT: lidská práva. A nejdřív je třídí, pak hledají která byla porušena v příběhu paní Havlůjové a pak sjedou řeku - tedy vyberou si 8 nejdůležitějších, ve dvojici to zredukují na 6, ve čtveřici na 5 a v osmici na 8.

    Ceny Paměti národa: Miluška Havlůjová
    https://www.youtube.com/watch?v=AgOk6EJ70hA
    PJT
    PJT --- ---
    ZUZKAOU: No jestli s deváťákama hrajete hry s kartičkama, tak by mě fakt zajímalo, co na těch kartičkách je :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam