• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EMBRYOPSY IMG SRC ||||| Visionary art | Where there is no vision, the people perish
    MATT
    MATT --- ---
    jo to kamik vypravel, jak si koukali na papiru do oci, a ze tomu druhymu kamosovi dal pesti, protoze se ho lek kdyz se z nej stal ufoun.. ;-)
    DRON
    DRON --- ---
    MATT: no vpodstate lehce psychedelicky prozitek - kdyz nekdo mocmoc znamy najednou vypada lehce uplne jinak, takovy trosku desivy a tisnive nepopsatelny pocit :-) vyzkousej :-)
    MATT
    MATT --- ---
    DRON: ? ja sem mel jedou takovej hustej nabeh se svoji bejvalkou, ale to sme koukali normalne... a paxme to nevydrzeli..
    DRON
    DRON --- ---
    EXCITE: jj, zkousel. docela silene
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Pri pohledu na [ GORG @ PSY IMG SRC ||||| Visionary art | Where there is no vision, the people perish ] me napadlo..Zkousel jste se nekdo divat nekomu znamemu zblizka uprene do oci otoceni o 180 stupnu?
    GORG
    GORG --- ---
    GORG
    GORG --- ---

    Quo Vadis?
    GORG
    GORG --- ---
    GORG
    GORG --- ---
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    kdyz jsem hledala daliho tak jsem narazila na tohle.. mozna to sem patri ;-) http://www.ba.infn.it/~zito/project/index1.html
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    petval:super :-D
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ty brdo..neco takoveho sem tez hledal..ale nenasel..dik.
    pardon za nepatřičný příspěvek:)
    PSYION
    PSYION --- ---
    jůůůůůůů
    000333
    000333 --- ---
    OT kdyz uz jsme u toho zdenka milera: http://www.fkr.comp.cz
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    nojo ja to rikal:*Vyhrál soutěž na firemní logo studia Bratři v triku, když namaloval tři kudrnaté kluky a námořnických tričkách. Za odměnu dostal týdenní dovolenou.
    *bratri v tripu:))
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ehm tak pardon..Zdenek Miler..ostuda sem..
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    malinko trosicku mi to pripomina Krtecka..nemuzu si pomoct ale ten vytvarnik co ho delal..ted si nemuzi spomenout..(Svoboda?)musel uzivat nejake byliny..nebo
    mel hodne psychedelickou fantazii..vsimli ste si toho nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam