• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EMBRYOPSY IMG SRC ||||| Visionary art | Where there is no vision, the people perish
    AIKKA
    AIKKA --- ---
    HEXE: nadhera
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    HEXE: to posledni je uzasny
    HEXE
    HEXE --- ---
    HEXE
    HEXE --- ---
    ~~ Luke Brown~~




    HEXE
    HEXE --- ---
    ~~ Robert Vernosa ~~
    000333
    000333 --- ---
    000333
    000333 --- ---
    UV_CAT
    UV_CAT --- ---
    prej fraktal...
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    MB: zajimavej je ten obr. 2:45 po aplikaci prvni davky vc. te poznamky "He has become largely none verbal." ...to mi neco pripomina:)
    MEIDOG
    MEIDOG --- ---
    000333: Tenhle obraz ma otec na zdi ..fakt nechapu kdo se vkradal do bytu:)
    EMBRYO
    EMBRYO --- ---
    no spis jsem to sem sazel jako s tematem souvisejici zajimavost ;]

    naopak je pomerne zajimavy sledovat ten casem se menici pristup cloveka, kterej nemel pred sebou zadnou vizi nakreslit psychedelickej obraz, ale zkousel co to dela s naucenou kresbou profesionalniho kreslire ...

    nehlede na to ze tyhle testy se v 50 letech delaly v prijemnem set&setingu psychiatrickych leceben, ve spolecnosti deseti brylatych panu v bilych plastich.
    by me zajimalo co bys tam splodil ty ;]

    EKONY
    EKONY --- ---
    no tak si to sem mel dat v te dobe .)
    ale jako ser na mne, jen nejsem jeste ve veku, kdy by na mne to co tam je s puncem 1950 udelalo dojem ... spis az budu dedkem vzpominacem..
    EMBRYO
    EMBRYO --- ---
    1950's ?
    EKONY
    EKONY --- ---
    EMBRYO: to je docela nuda, i ty vysledky, i to ze to nekdo udelal a zdokumentoval... a to ze to je na netu z toho nedela nic vic
    proc sem kdyz uz tak radsi nedas reporty z letenskeho LSD tvoreni ? .)) to je imho daleko vic kvalitka ...
    EMBRYO
    EMBRYO --- ---
    Nine drawings

    These 9 drawings were done by an artist under the influence of LSD -- part of a test conducted by the US government during it's dalliance with psychotomimetic drugs in the late 1950's. The artist was given a dose of LSD 25 and free access to an activity box full of crayons and pencils. His subject is the medico that jabbed him.

    First drawing is done 20 minutes after the first dose (50ug)

    An attending doctor observes - Patient chooses to start drawing with charcoal.

    The subject of the experiment reports - 'Condition normal... no effect from the drug yet'.

    http://www.cowboybooks.com.au/html/acidtrip1.html
    000333
    000333 --- ---
    ........jeste spetku reality



    BUBBLE
    BUBBLE --- ---



    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    KERRAY: autori tech hracek maji i zajimave malby na webu
    http://www.mars-1.com


    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam