• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EMBRYOPSY IMG SRC ||||| Visionary art | Where there is no vision, the people perish
    TULEN
    TULEN --- ---
    EMBRYO: husty ...nejdriv jsem si myslel ze je to udelany na kompu ale ona je to fotka:]]
    000333
    000333 --- ---
    co sme za zusce nb co? ...ej/ pojdme se bavit nejak jinak:)
    KAMALA
    KAMALA --- ---
    EMBRYO: Kyc je pro me objekt, ktery se snazi tvarit ctnostne, kvalitne a navysost hluboce, ale ve skutecnosti je to jen prazdna splacanina osvedcenych motivu, zarucene pusobici na oka mas.....Proste umeni pro umeni, chce byt, ale neni... ted jsem definovala ten jemnejsi typ kyce, ty tvrdsi odrudy se nachazeji treba v okoli Staromestskeho namesti - jmenovite trebas skleneni sloni a zelvy, koketne pomrkavajici na turisty anebo jakysi "umelci" vyrustajici z mnoha rohu ulicek okolo Karlova mostu a na nem .o)))
    Ale nemam v planu tady nekoho soudit, je to jen muj nazor......na "umeni"
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    tak jedna klasika frkott
    EMBRYO
    EMBRYO --- ---
    kamala: a muzes nam prosimte definovat kyc ? ;] jen tak ciste pro zajimavost, tvoji interpretaci toho pojmu ...
    KAMALA
    KAMALA --- ---
    000333: Krasne barvy a libive snove motivy hned neznamenaji kvalitu, neni v tom zadne hlubsi poselstvi, ty obrazky jsou takove neumele... me to zkratka pride jako takovy kvalitnejsi gyc... navic opisuje to, co zde uz jednou bylo .. ted si vsak bohuzel nevybavim jmeno toho slavneho ilustratora... Tak, Obhajova skoncila :o)))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    jj a padluje zitnym klasem, historicky znamo jako Oheň svatého Antonína (tj. "gangrenózní ergotismus" ), ne nahodou bylo mnoho halucinogenu (vc. kyselinky) isolovano prave z namelovych toxinu.. myslim, ze hromadne otravy celych vesnic musely bejt docela maso...
    napr. http://www.vesmir.cz/clanek.php3?CID=4381 odstavec o LSD
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Muhehe, vlkodlak co zere chleba porostlej namelovou plisni? :))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    EKONY
    EKONY --- ---
    neevidel

    ale ten nalevo clovek ma fakt neco z tvych rysu .)))))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    to uplne nalevo mi docela pripomina myho tatu :))
    videls ten film ?
    EKONY
    EKONY --- ---
    nádhera



    film FREAKS
    Tod Browning, USA 1932
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    reon má předky někde u Chrudimi...
    byl jsem jednou na vernisáži, jednu dobu prodával zajímavé reprodukce v kalendáři..
    mě to moc nelahodí, ale na chvíli se do toho dá ponořit... občas mu vyskakujou po delší době schované ksichty...
    on měl někde v anglii v lese přece tu svoji rezidenci ne? ... jak pil jen víno a jedl kořínky...
    zajímavá figura... pamatuju si ho že vypadal jak Hagrid.)
    000333
    000333 --- ---
    kamala: nac tak zhurta,ja myslim, ze svoji kvalitu to ma a zakopcanik je mystik

    stale lepsi, nez se fotit s karlem gottem
    KAMALA
    KAMALA --- ---
    Hmmmmm ... tak teda ty jeho rozverne fotesky s Francem Nerem anebo panem Zakopcanikem me docela rozveselily.......... pan Malir si musi delat holt renome, aby mohl platit najem sveho luxxxus baracku pod Petrinem a aby se libive a mile obrazecky prodaly pokud mozno co nejvice znamym zakaznikum... Pekne barvicki, ale nic extra noveho to neni, spise by se to hodila na ilustrace do nejake pohadkove knizky o Ariel - male morske panne...
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    cyjo, tak to je nadhera! nekdy usporadame taky vypravu!
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    jj, ta jeho jeskyne za Karlovym mostem byvala oblibenym poutnim mistem importovanych psyDjs pri acid toulkach Prahou, bejvaval problem je odtamtud dostat pred zaviraci hodinou:)
    JARIN
    JARIN --- ---
    tyjo, podmorsky kocar a kokony jsou chutnee
    000333
    000333 --- ---
    no a ted neco z prahy.... pan, co ma atelier pod petrinem, dnes jsem sel kolem ;)

    http://www.reon.cz







    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam