• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILLTSUNAMI
    LETUSE
    LETUSE --- ---
    SOJKA: :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LUKASZ: ok,nechame to do weeajpi baru a hrozne se nalejem :-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SOJKA: ja vim si to furt pletu .. tak to je skoda v pondeli nemuzu to se pres den nejak vracime .. tak az v patek no .. na víajpí baru :)))))) bude nejakej ne ? to uz musi bejt tradice ne ? :)) takova predvanocni :))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LUKASZ: ja bohuzel makam utery,streda,ctvrtek takze bych sel na pivo tak maximalne v pondeli. a neplet si nadrazku s naplavkou ty burane :-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SOJKA: v tejdnu ne ? :))) nekde v hospode .. jsem myslel nebo ne ? klidne u vas na naplavce .. my by jsme pak jeli asi spat na letnou .. nevim .. tak mam volno :)) a kdy jsme se naposled vozrali co ? na tvejch narozeninach ? jo pak i na mejch .. tak v tejdnu by jsme mohli zase ne ? na nadrazce je to levny ne ? :))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LUKASZ: jasne treba na masakru :-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ty vole cumim na to :))) tady to jede :))

    tak ale na TUZIDLUV navrat se tesim .. az se s nim vozeru na baru a ne jak ted :)) ze ho tam ani nevidim :))

    nic jdu spat rano letim do londyna .. a ani vam nebudu psat na co jdu v sobotu :)) po wikendu jsem zpet .. hele co pristi tejden nejaka hromadna voziracka ?
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    :))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    kurwa,tady se dneska lame chleba :-)
    WTG
    WTG --- ---
    njn. nerikam nic :D
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    WTG: ty mi něco povídej koňáku :)
    WTG
    WTG --- ---
    TUZIDLO: se zatahlej woe .)
    KACENA
    KACENA --- ---
    TUZIDLO: taky pravda :-))
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KACENA: tak vidíš. to je to samý jako když mi někdo furt tvrdí jak jsem zatáhlej..
    KACENA
    KACENA --- ---
    SOJKA: :-)) jo furt někdo má keci blbý a ani neví jak to je sem pak akorát nasraná z toho
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KACENA: sem rad ze sem v obraze :-)
    KACENA
    KACENA --- ---
    SOJKA: no jasně aspoň si zjisti jak to doopravdy je, proč bych nemohla někam jít když ho má jeho vlastní táta nebo babička a ta ho má jen jednou za 14 dní a už to tak funguje dlouho co není u babiček tolik jako dřív
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    CVALDA: Ńo to hlavně,ted si to trefil :))

    KACENA: z čeho mi hrábne, z nedostatku techna?
    CVALDA
    CVALDA --- ---
    TUZIDLO: třeba bagety? :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KACENA: jen chudak fila je furt u babicek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam