• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILLTSUNAMI
    :: UPCOMIN’ EVENTZ ::

    2024 :: Za pařezem fest IV.

    tsunami @ facebook
    tsunami @ instagram
    Tsunami logo [PDF]
    Tsunami znaky [PDF]
    rozbalit záhlaví
    FILUS
    FILUS --- ---
    CHCANDA23: to teda...a jak !!!ale spis na discu ;)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    KZH: sme parily voe....a jak.. zejo filusy
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CHCANDA23: presne mi dekujem za pozvani,s vama je i sradna kluci .. a s penezma je to blbi no,ale tak nejsme tu od toho aby jsme vydelavali .. proto by jsme chteli vydet vyuctovani od toho co to mel nastarosti :)) jinak to bylo dobry :)) fakt jsem se bavil :))
    KZH
    KZH --- ---
    CHCANDA23: fpoho woe..škoda jen, že nakonec sešlo z toho dance-strip-battlu s Juniorem, na to sem se kurva těšil:o)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    KZH: mno sem byl trosku preslej stoho rizeni vid.......jinak sem si mejdan uzil uplne bombove..
    vim ale jedno priste dam radci o 5k vic nez resit takove sracky jako sme musely resit v noci....
    hold nekteri to berou trosku jinak
    FILUS
    FILUS --- ---
    KZH: cuže ?chcanda sem mračil to sem si fakt nevšiml :)

    KZH
    KZH --- ---
    CVALDA:
    CHCANDA23: a já vám děkuju, že ste si tady tak krásně poděkovali, moc pěkný...:o)

    no jako ráno sem myslel, že mám vlčí mhu, když sem viděl Chcandu bez úsměvu na tváři, ba dokonce dost zamračenýho... ale abych taky přihodil jedno takový přísloví: "každej den není posvícení"..:o)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    CVALDA: heh to je jsny.. byla to fakt pecka...
    CVALDA
    CVALDA --- ---
    CHCANDA23: my děkujeme za možnost provětrat ty naše třísky :o)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    dekuji za super mejdan........ byloto super......obzvlaste bych chtel podekovat za super livko...
    a jeste jednou se za sqs omlouvam za neprijemnost ktera vznikla ohledne penez..byly sme s jirikem opravdu nasrani..ale jak se rika chybamy se clovek uci..
    KZH
    KZH --- ---
    FILUS: ale piču, to je repast ty zme!
    FILUS
    FILUS --- ---

    ...a je tu prvni gif z party :))
    KZH
    KZH --- ---
    CVALDA: to sme asi každej byli někde jinde, pač tam žádný hovna neslyšel..:o)
    většina jedinců to tam ňak nepobírala, jako jedinej, kdo se chytil a parádně zapad do debaty, byl Hagen..big up!:o)
    CVALDA
    CVALDA --- ---
    ten byl slušnej, nebo special SH lednice :o) a pak se tam dost propírali vietnamci, ti jsou totiž hodně lidem trnem v oku ...
    FILUS
    FILUS --- ---
    CVALDA: a nekterý hovna i třikrát v bledě modrym :)ale jako hitler box ? :)))))
    FILUS
    FILUS --- ---
    :))) jasne, samy globalni problemy se tam vyresily :)
    CVALDA
    CVALDA --- ---
    FILUS: to co se tam probíralo se nedalo snad ani nazývat "tematy", to totiž byly regulerní HOVNA!!!
    KZH
    KZH --- ---
    FILUS: no každopádně to muselo bejt hodně důležitý, co se tam probíralo, to je jasný:o)
    já si pamatuju většinu věcí, co se tam dělo..když si na to vzpomenu, taxe musim smát:o)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ty vole to bylas lovni kopana ze by i profici meli problem se chytit :)))
    KZH
    KZH --- ---
    LUKASZ: klasika..pouze ten, kdo nezná, nechápe:o) no ikdyž je fakt, že k ránu tam lítaly slušný jedovky:o)
    FILUS
    FILUS --- ---
    hehe :))) to uz bylo fakt dost chvilema :)) ale ted uz snad nevim ani jedno z tech milionu temat co se tam probiralo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam