• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILLTSUNAMI
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ZAIR: se zeptej sojky vid .. jsem takhle v ambi jednou prisel rano do prace .. zvazil jsem se .. pak jsem celej den zral .. vecer jsem se zvazil melk jsem treba o 2kila vic a druhej den rano kdyz jsem se zvazil jsem mel o kilo min nez to rano predtim :)) ale ted uz dobry :))
    ZAIR
    ZAIR --- ---
    LUKASZ: ty voe tak tohle presne znam :))))
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    BOYLER: my se řídíme anglickou, tzv. Hepburnovou transkripcí, která pochází již z 19. století, a proto se píšeme Tsunami ;)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    MIK23: :)) presne ted jsi to trefil :)) ty vole uz mam 85k .. pro meje to celozivotni uspech :))
    MIK23
    MIK23 --- ---
    LUKASZ: tzn ze ted vypadas jako dobre zivenej somalec a to bude asi tak veskerej uspech ne? :D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SOJKA: ty ve kamarade od leta jsem pribral deset kilo :) a to to bylo u me nemozny,takze v klidu :))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    berousek ve filmu ? videl bych to spis na dokument o somalsku :-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    jo vidis ja na to neklikal jsem to videl uz predtim a necetl jsem to tam cely :)) hele za dobrej pocit auto neudelam :))
    FILUS
    FILUS --- ---
    LUKASZ: tak v tomhle inzeratu doslova nabizej jen:odmena - zazitek, obcerstveni, dobry pocit za vypomoc... :)))ale zase se xichtem dostanes do kin, nebo kam a pak bys jednou mohl prorazit jako harekresnak ve filmu :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FILUS: myslis ze ti za to nic nezaplatej jo ? ze by jsi delal hareho v telce s vonejma tycinkama
    FILUS
    FILUS --- ---
    LUKASZ: :)) uplně když sem to četl, tak jsi mně ihned napadl ty :)

    asi k tomu máš nějaký předpoklady, ale to je bohužel jen za dobrej pocit :D jo a SLÁVU !
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FILUS: uz jsem na to koukal to vis ze jo :)) kdyz to bude za dobry love beru i hare :))
    FILUS
    FILUS --- ---
    Hele Berousku nechceš si zahrát ve filmu ?

    [ LOOKING FOR WORKSHÁNÍM PRÁCI: hare-krsna / praha ]
    FILUS
    FILUS --- ---
    Vyreseno a jede se na vostro :]
    WTG
    WTG --- ---
    vzkaz pro alterntivniho broomáka : kup si poradny kabely woe ,-))
    WTG
    WTG --- ---
    tjn. co mate s kabelma? :(
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    ted tam mate nejakyho kazice ne?
    WTG
    WTG --- ---
    tak este chvilku .))) filip at de delat do radia !!! :D
    FILUS
    FILUS --- ---
    tak ted uz :]]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam