• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILLTSUNAMI
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SOJKA: skoda , tak priste .. protoze to fakt stoji za to .. hele sojmi , kdyz by jste jeli kolem reznika v madarsku jeste dneska nejak a mel by otevreno ? vzal by jsi mi nejaky klobasy ? prosim , nebo nejaky maso suseny ? zaplatim .. ja nic nebral akorat na slovinsku syr a nejaky salamy .. dekuju
    RCK
    RCK --- ---
    SOJKA: aaa vinecka pro el Ruxako siiii ;))))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LUKASZ: neni cas bohuzel.Ted sme v Belehrade a zejtra musim bejt uz doma.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SOJKA: vem to na slovinsko a tam v jesenici do leva na bohinsky jezero .. sto ji to za to ..
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    zdravime z makedonie :) v patek sme v praze opaleny jak cigosi
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    PEPITKA: nee okurka nedosla :)) ale mel jsem nejaky zvlastni chute a ten celer v tom spatnej nebyl :)) jamel tolikokurek ze jsem si jeste 2 privezl domu :)) ale hele co si tak matne pamatuju tak padlo tak 7 lahvi urcite :)) ja taky dlouhou dobu nepil , ale tohleleto jsem chytil nejakou slinu zase .. hlavne mi z toho ginu neni vubec spatne :)) a to se vyplati
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    LUKASZ: To jo, takhle pít jsem tě nikdy neviděla :D hlavně tvůj letní koňský hit Gin s Tonikem a celerem, pač došla okurka byl nejdál :D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ty ve na to sem zvedavej me takhle pristihnout pri cinu .. za tenhle vejlet jsem zboril ginu jako ne za celej zivot :))))
    FILUS
    FILUS --- ---
    a veřejně !!!:)
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    LUKASZ: čkej musim nahrát :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    PEPITKA: posilej :)))
    PEPITKA
    PEPITKA --- ---
    LUKASZ: To by ses divil, to jěště jednou vydražim za hrozné ;))))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    asi v listopadu rim .. ale jen letadlem a to je cestovani o nicem .. nejradsi bych vzal auto a vypadnul .. ale .. to neni tak jednoduchy ted .. potrebuju makat a ne se vratit s nicim
    FILUS
    FILUS --- ---
    LUKASZ: jedu hned, zase sem projížděl fotky z vašeho vejletu a sem nasranej ! co nějaká itoška na podzim ? :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    kdy vyrazime nekam zase ???
    PETUNIA
    PETUNIA --- ---
    PEPITKA: to jo no fakt parada
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    PEPITKA: to by me zajimalo koho by zajimal tancici berousek teda :)))
    BUKAJ
    BUKAJ --- ---
    PEPITKA: Tak ted mne sere este vic, ze sme do Rumunska nemohli pokracovat:/
    Super fotky a vsechny vysmaty...no a jak si Vopicka nese Mickeyho to nema chybu:)
    FILUS
    FILUS --- ---
    Nejdál, tyvoe !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam