• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    AKONADI
    AKONADI --- ---
    Nejde mi nahrát ikonka. I když jsem si upravila fotku na velikost cca 40x50pic. a o vel.cca1-3kb a ve formátu Gif, tak mi systém pořád říká, že jsem pitomá a mám ji nastavit na tuto velikost. V nápovědě jsem odpověď nenašla. Co včil? Díky.
    FLAD
    FLAD --- ---
    IM_MORTAL: Protoze maji premiovou verzi - viz help http://www.nyx.cz/index.php?l=gate;l2=2 - *kous*
    AETHER
    AETHER --- ---
    IM_MORTAL: asi si to tak nastavili
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    asi hloupej dotaz, ale: proč u některejch lidí nevidim jejich nastavený sledovaný kluby?
    FLAD
    FLAD --- ---
    KACENKA111: Ahojky, slunickova kacenko, doporucuji ti hlidat si slovnicek, protoze je tu i tenhle klubik [ Spolek proti zdrobnělinám - na začátku byl "človíček" ] a tam nemame podobne zdrobnelinky radi.

    *kousanky kous*
    KACENKA111
    KACENKA111 --- ---
    ahojky poradí mi někdo prosím jak vložit fotečku?

    HARALD
    HARALD --- ---
    tak
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HARALD: Aha, uz to chapu, muzou tam bejt jen 3 veci celkem co?
    HARALD
    HARALD --- ---
    E2E4: až 3
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Je mozne mit v zahlavi vic anket nez jednu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    ENTENTYKY: nemuze
    HARALD
    HARALD --- ---
    ENTENTYKY: jenom majitel. na 100 procent
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    a jses si tim 100% jista(ej)?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ENTENTYKY: to jen majitel.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    myslim cely klub, deleted
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ENTENTYKY: pokud vím, tak leda majitel. teda jestli myslíš smazat celej klub. pokud ti jde o promazávání příspěvků, tak musí mít v právech "smazat"
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    muze spoluspravce smazat diskuzi?

    a pokud ano, co pro to musi mit povoleno v pravech? - "uprava diskuze" nebo "smazat" nebo jina kombinace?
    TUILE
    TUILE --- ---
    PATEJL_CZ: diky
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    TUILE: Zhruba po půl hodině se přestane zobrazovat poslední návštěva daného uživatele, ale k samotnému odhlášení (zrušení session) dojde až po 6 hodinách.

    ~ [ NYX @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam