• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SPOOKATOR: https://www.nyx.cz/index.php?l=people;l2=7 aneb lide - pozvanky (nebo jak je to v cestine)
    SPOOKATOR
    SPOOKATOR --- ---
    zdravim,
    mam problem,pred casem sem poslal kamosovi a jeho slecne pozvanku na Nyx,ale bohuzel mi napsal spatne emaili a tak jim to nedoslo.
    No a kdyz si to otevru,na pozvanych liidech,tak se mi tam neukaze ten reg. kod.
    Muze te mi poradit,kde to najdu?nebo jak to obnovit??
    predem diky . .
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SKIN: Buď mít celou tabulku na jednom řádku, nebo odškrtnout převádění nových řádků na <br>, ovšem v tom případě je třeba dopsat <br> pro všechna odřádkování.
    SKIN
    SKIN --- ---
    a jedna se o tuto hompage: [ The West ]
    SKIN
    SKIN --- ---
    mam problem pri vkladani tabulky na homepage klubu. tabulka se zobrazi ok, jen mezi tabulkou a predchozim textem vznika obrovska mezera? je nejaky zpusob jak to resit?
    ADAMDA
    ADAMDA --- ---
    HARALD: fair, jo, ta predstava je odlisna, mel by to bejt klub kam by lidi pastovali linky na songy ktery vystihujou jejich naladu, pocity, whatever...
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADAMDA: privátní klub už na veřejný předělat nejde

    asi by to patřilo do kategorie Různé, ale zrovna tohle téma už svůj klub má. [ Napiste text pisnicky, ktera/y vystihuje vase momentalni rozpolozeni ] Pokud máš představu významně odlišnou od tohoto klub, napiš žádost o klub podle postupu na nástěnce.
    ADAMDA
    ADAMDA --- ---
    chtel bych zalozit diskuzi: jak se citite? jakou mate naladu - vyjadrete to hudbou, dal jsem to jako privatni klub, ale tam uz nejdou pridat vseobecna prava, tak do ktery kategorie to mam dat? nebo jak to vyresit?
    FLAD
    FLAD --- ---
    SOPHINKA: Vybereš ho, odškrrtneš "ignoire v...." a použiješ tlačítko "nastavit vybraným", což máš vše v levém panelu...?
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    NYX: ok, pochopil sem, diky moc :-)
    NYX
    NYX --- ---
    NIGHTHUNTER: vzdy do 4 rano

    tj.
    a) do 4 rano nasledujiciho dne
    b) do 4 rano daneho dne
    c) do 4 rano nasledujiciho dne

    proste posilani jednoho dne moc smysl nema
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    NYX: mohl bych poprosit o nejakej priklad na vysvetleni? Jak dlouho bude mit ten druhej premiovku, kdyz mu poslu jeden den premiovky:
    a) pred pulnoci
    b) treba ve 3h rano
    c) po 5h rano
    NYX
    NYX --- ---
    NIGHTHUNTER: pocty premiovky se snizuji asi ve 4 rano
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    Mam jen takovej dotaz: Kdyz nekomu prevedu treba jeden den premiovky, myslim ze ho dostane hned, ale jak dlouho mu bude platit? Do pulnoci toho dne, kdy to dostal nebo 24h od te doby?
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    kdyz jsem udelal privatni diskusi, tim padem tam nejdou dat uz vseobecna prava aspon na RO...lze ji nejak transformovat pomoci schvaleni na beznou diskusi?
    nebo se pote zalozi uplne nova?
    NYX
    NYX --- ---
    MIMONKA: vymaz cache prohlizece
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    HARALD: Thanx
    HARALD
    HARALD --- ---
    CARTMANETWORK23: témata ->privátní -> zadat jméno ->odeslat
    a máš založeno
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    NYX: Chech to mi nenapadlo!MNo a pujde zalozit novej klub LUXA 3,taktez prive pls?
    NYX
    NYX --- ---
    CARTMANETWORK23: tak nastenku muzes zkopirovat, ne?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    HARALD: To se mi znova nechce,vis jak dlouho sem se sral z nastenkou:(musi nak jit ne ,abych byl spoluspravce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam