• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    HARALD: ja ani nevedel, ze existuje:) diky
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    1) nastenka - zahlavi - upravit (pripadne pridat text/anketu...)
    2) treba zkopirovat to co mas v adresnim radku prohlizece...
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    a ještě jeden dotaz, nebo dva: jak upravit záhlaví v diskuzi..a jak můžu poslat odkaz přímo na tu diskuzi :) děkuji předem
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    THESTOUPA: děkuji...vždyt je to tak jednouduché :)))
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    MENTOSHEK: zkus vlezt do prav a zmacknout na tlacitko napoveda (vedle odhlaseni). jinak se da rici, ze tam musis pridat ID uzivatele a zaskrtat jaka prava mam mit.
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    prosím založila jsem si privátní diskuzi, jak mám dát uživatelům právo vztupu a podobně...nějak jsem to v nápovědě nenašla a v kolonce práva té diskuze to moc nechápu ....jistě hloupý dotaz ale opravdu nevím jak no to tak prosím o pomoc ...děkuji
    HARALD
    HARALD --- ---
    PHOBOS99: v GM už toto kdosi napsal, mrkni do klubu greasemonkey
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    nevite, jak zeridit, aby se mi posty v diskuzich zobrazovaly v opacnem poradi? tzn. starsi nahore a novejsi dole.

    pouzivam ff3, takze se nebranim upravam ve stylish a greasemonkey
    SPOOKATOR
    SPOOKATOR --- ---
    jj,akorat sem to nemohl najit,tak sem musel sem. . .jeste jednou dik
    SPOOKATOR
    SPOOKATOR --- ---
    THESTOUPA: PARADA)))Dikes moc
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SPOOKATOR: https://www.nyx.cz/index.php?l=people;l2=7 aneb lide - pozvanky (nebo jak je to v cestine)
    SPOOKATOR
    SPOOKATOR --- ---
    zdravim,
    mam problem,pred casem sem poslal kamosovi a jeho slecne pozvanku na Nyx,ale bohuzel mi napsal spatne emaili a tak jim to nedoslo.
    No a kdyz si to otevru,na pozvanych liidech,tak se mi tam neukaze ten reg. kod.
    Muze te mi poradit,kde to najdu?nebo jak to obnovit??
    predem diky . .
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SKIN: Buď mít celou tabulku na jednom řádku, nebo odškrtnout převádění nových řádků na <br>, ovšem v tom případě je třeba dopsat <br> pro všechna odřádkování.
    SKIN
    SKIN --- ---
    a jedna se o tuto hompage: [ The West ]
    SKIN
    SKIN --- ---
    mam problem pri vkladani tabulky na homepage klubu. tabulka se zobrazi ok, jen mezi tabulkou a predchozim textem vznika obrovska mezera? je nejaky zpusob jak to resit?
    ADAMDA
    ADAMDA --- ---
    HARALD: fair, jo, ta predstava je odlisna, mel by to bejt klub kam by lidi pastovali linky na songy ktery vystihujou jejich naladu, pocity, whatever...
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADAMDA: privátní klub už na veřejný předělat nejde

    asi by to patřilo do kategorie Různé, ale zrovna tohle téma už svůj klub má. [ Napiste text pisnicky, ktera/y vystihuje vase momentalni rozpolozeni ] Pokud máš představu významně odlišnou od tohoto klub, napiš žádost o klub podle postupu na nástěnce.
    ADAMDA
    ADAMDA --- ---
    chtel bych zalozit diskuzi: jak se citite? jakou mate naladu - vyjadrete to hudbou, dal jsem to jako privatni klub, ale tam uz nejdou pridat vseobecna prava, tak do ktery kategorie to mam dat? nebo jak to vyresit?
    FLAD
    FLAD --- ---
    SOPHINKA: Vybereš ho, odškrrtneš "ignoire v...." a použiješ tlačítko "nastavit vybraným", což máš vše v levém panelu...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam