• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    ale mám vepředu byla uvozovka vzadu byla uvozovka
    KEJML
    KEJML --- ---
    VAMPY: No překvapivě nemáš hodnotu uzavřenou v uvozovkách... tak tu adresu uzavři
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    prosimvás nějak mi nejde vložit obrázek pokaždý mi to zahlásí :Prapodivný atribut (nebo hodnota neuzavřená v uvozovkách) v tagu: "uvozovka"img src=http://img2.imageshack.us/img2/2989/snimka258.jpg>! je tam něco špatně?
    FLAD
    FLAD --- ---
    TRESEN: Vetsinou je to otazka max. jednoho dne.
    Sleduj prislusne tema, kde jsi o zalozeni pozadal.
    TRESEN
    TRESEN --- ---
    jak dlouho prosím trvá - přibližně.... - autorizace nové diskuze uživatelem založené... ? o jejím vyřízením přijde zpráva do pošty .?. děkuju
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Jeste poznamka - nechci ctecku do prohlizece, chci jenom takovou, ktera ma ikonku v systray a zablika mi, kdyz neco prijde.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Pokousim se zprovoznit si nejakou RSS ctecku, treba pro vlakno [ CANON - klub majitelu nejlepsich fotaku .) ] , ale nejede to. SharpReader hlasi chybu 500 - uploadnul jsem kopii validacni stranky sem: http://www.r-man.cz/Download/RssNYX_error.zip
    NYX
    NYX --- ---
    COLOMAN: to uz neni, to se generovalo z klicovych slov klubu, ktere dany clovek sleduje a klicova slova uz ted jsou zrusena a v hledani se misto nich pouziva rovnou cely obsah prispevku.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    po dlhom case som si dal premiofku, mrknout co a ako....
    premiofku som mal volakedy dávno a vtedy bola taka vec, kde boli zahrnute a zvyraznene konkretne vyrazy, ktore Nyxak najcastejsie pouziva, resp. navstevuje...
    ..teraz to dajak nenachadzam. Je este volakde ta "zvlášnosť"???????? ci uz je to zrusene????
    MRHUMBLE
    MRHUMBLE --- ---
    tak nevim proc sem si za slovo presne vsugeroval maximalne...a to jsem si tu napovedu cetl 5x...diky za cas a omluva :o/
    MRHUMBLE
    MRHUMBLE --- ---
    nejak sem blahove myslel, ze je nyx chytrej a mensi ikona mu vadit nebude...omyl...

    bylo by dobre do napovedy pro dalsi napsat, ze to opravdu musi mit presne 40x50..ja osobne myslel, ze to je brano jako max. rozmer, takze jsem nahraval 32x50
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    MRHUMBLE: 40 sirka, 50 vyska. zkus vlozit tu ikonu sem, at vidime co se snazis nahrat.
    MRHUMBLE
    MRHUMBLE --- ---
    Ahoj, zacinam si myslet, ze jsem jedinej dementni, kdyz ostatni ikony maj :oD
    Ale ani za boha ji nemuzu nahrat..vzhledem k tomu, ze vagni hlaska 40x50, kdy nevim co je vyska a sirka, jsem zkousel oboje..ukladal sem do GIFu jak v ACDSee, tak Photoshopu (asi 8 druhu GIFu a nic)...obrazky maji max 2kB a stale stejna hlaska..uz sem z toho blazen..je snad nyx nemocnej nebo, kde je chyba?
    Dik
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    FLAD: Díky moc!
    FLAD
    FLAD --- ---
    SADAKO: Jen pokud tam má příslušná práva.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Měla bych dotaz - pokud si dá někdo vypsat seznam mých příspěvků, uvidí i ty, které padly v privátním klubu?
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    Kejml, Nyx: díky za info! Už zase vidím všechno, hurá!
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: ve windows je to v nástroje-možnosti, dál stejný
    NYX
    NYX --- ---
    BIRMA: edit / preferences / content / load images automatically
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam