• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    ASHRAK: ja nevim o cem mui mluvi, jen tipuju, takze nemohu vedet, jestli takova vec je nebo neni a proto z opatrnosti zachovavam puvodni vyraz :)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    NYX: vypadá to, že narážíš na denník... denník přece není :o)
    NYX
    NYX --- ---
    ASHRAK: co ja taky?
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    NYX: ty už taky? :D
    NYX
    NYX --- ---
    MUI: jaky dennik?

    u blogu i statusu je to nastavitelne, kdo to ma videt. defaultne je to viditelne pro vsechny.
    NYX
    NYX --- ---
    JABA: daji se normalne vyhledat - nejaky celkovy seznam neexistuje.
    JABA
    JABA --- ---
    jak se muzu podivat na privatni kluby? abych zjistil jake existuji?
    MKUB
    MKUB --- ---
    Asi jsi se ptal na CATCHE ne? To máš v nastavení prohlížeče. Smazání historie, catche a td.
    NYX
    NYX --- ---
    KIKOS: jde leda vymenit za jinou
    KIKOS
    KIKOS --- ---
    Předem se omlouvám,ale už to tady koumu docela dlouho.Nevím,jak odstranit starou ikonku??!!Mám si něco vyčistit,ale nevim,kde to hledat??S pozdravem:POČÍTAČOVEJ NEGRAMOT;-)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: to urcite ne
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja mam totiz takovej pocit, ze se tam zapocitavaj i lidi, kterejm bylůa odeslana pozvanka, ale oni se na akci neprihlasili.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: nejde. to "zajima me" je tam spis kvuli tomu algoritmu, co pak lidem doporucuje zajimave akce - a aby slo sledovat akci a pritom u ni nebyt videt, pokud to nekdo chce. prijde mi lepsi mit to rozdelene takhle nez nejakym komplikovanejsim nastavenim.
    TUILE
    TUILE --- ---
    a jdou nejak zobrazit i ty lidi, ktery to popripade jenom zajima?
    kdyz mam akci, kde je ve ctverecku 10 a prihlasenejch je 7, tak by me zajimalo, kdo sou ti zbyli 3...
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: kolik lidi se tam chysta, mozna i + kolik lidi to zajima

    a pokud mas aktivni nejaky filtr (na pratele, zname apod), tak pocet z nich, kteri tam jdou
    TUILE
    TUILE --- ---
    co znamena to cislo ve ctverecku u udalosti?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    WOOR: pokud vim, tak datum registrace registrace je skryte (neverejne) automaticky. posledni navsteva a ten kdo te pozval naopak skryt nejde.
    WOOR
    WOOR --- ---
    jelikoz jsem tuhle informaci nikde nenasel, a pokud opravdu je nekde napsana a ja jsem slepy omlouvam se predem, ale jde v osobnim nastaveni nastavit skryti udaju "registrace, toho kdo me pozval, posledni navstevy apod?" predem diky za odpoved
    FLAD
    FLAD --- ---
    ZUZZA: Nemas zac :-D
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    FLAD: sorry a dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam