• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    CYBERKOTLIK: ten zakaz prejmenovani ma branit prave tomuhle recyklovani, ktere zpusobuje zarazeni klubu v spatnych kategoriich apod, takze navrhuji smazat a zalozit nove kluby skutecne jako nove kluby.

    pokud jde o nejake rozsireni / poupraveni tematu pro stejne lidi, napis mi do posty.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Mam dotaz, mam tu nejaky uz nefunkcni kluby, ktery sem zakladal v dobe, kdy se daly menit nazvy, a ted uz se nedaj prejmenovat. jakym zpusobem snima muzu nalozit, kdyz jim chci dat novy tema?
    HVERU
    HVERU --- ---
    NYX: oka, diky za odpovedi, mozna to nebyla tak uplne chyba v systemu...
    NYX
    NYX --- ---
    tak to vazne nevim. kazdopadne si moc neumim predstavit, jak by to mohlo chybovat u dvou zprav poslanych takhle v ruzne dobe a nehlasit to zadnou chybu.
    HVERU
    HVERU --- ---
    LODBROG: nene, urcite nema, fakt by me zajimalo kde to je, protoze jsem tim padem prisla o platbu :-(
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HVERU: A nemá Tě nějakou nehodou v ignoru?
    Pak to tvrdí že byla zpráva doručena, ale adresátovi nepřijde nic.
    HVERU
    HVERU --- ---
    NYX: zanda81 do posty normalne chodi, ja ty zpravy mam oznaceny jako [precteno], a ona rika, ze je v poste nema, ze ji ty zpravy neprisly a musely se nekam zatoulat, ale netusim, kam by se obe dve ztratily.
    NYX
    NYX --- ---
    HVERU: no pokud od te doby byla v poste, mela by ji videt. prakticky se nemuze stat, ze bys ji mela v poste ty a ona ne.
    obcas mohlo blbnout to upozorneni v chatovem okne, ze by tak ty zpravy prehledla, ale to se stavalo spis vyjimecne.
    HVERU
    HVERU --- ---
    ahoj, posilala jsem postu
    21:18:42 26.11.2012
    17:51:51 25.11.2012
    pro ZANDA81
    a pry nebyla dorucena, ptam se proto, ze se jednalo o zpracovanou sluzbu, kterou mela dana uzivatelka objednanou a mela ji zaplatit, ale protoze ji nebyla dorucena v dany termin, tak je problem s placenim... Da se nejak zjistit, zda byly tyto dve zpravy opravdu dorucene?
    Mockrat dekuju!
    NYX
    NYX --- ---
    ZOLTY: ja obcas projdu ty starsi, jestli jsme na neco nezapomneli, ale nekdy je treba se pripomenout, no :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    může mi někdo říct na základě čeho se zde zařizují diskuze? poslala jsem si žádiost už je to delší dobu, podobná tu neni, má spíše pozitivní hlasování ( 23:4 ) a koukala jsem, že se zatim zařizují diskuze, o které bylo žádáno za mnou
    NYX
    NYX --- ---
    KEMPASTAR: osobni / nastaveni
    KEMPASTAR
    KEMPASTAR --- ---
    Ahoj,jak se prosimvás mění heslo? Děkuji za odpověď.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    PETKAF: napis id KOUSAVA, ta s tim ma zkusenosti...
    NYX
    NYX --- ---
    FEFERONIE: ono je u nich napsano, ze uz jsou neaktivni, jen asi ne dost vyrazne. Kdyztak do kudlanky, predelam to.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    proč se půl roku neaktivní inzeráty objevují nenyxákům na webu? píše mi pani, že chce poslat hi-fi věž výměnou za pivo a já už jí nemám.
    HRKY
    HRKY --- ---
    THESTOUPA: jou díky to jsem přehlídl! aspoň tak, mohlo by to zobrazovat i podtyp kategorie
    HRKY
    HRKY --- ---
    Jde zjistit, do jaké kategorie (jakákoliv) diskuze patří? Děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam