• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    EFI
    EFI --- ---
    NYX: paňaček má vše zaškrtáno. Nevadí, developer zkusím pak s pomocí nějakého ajťáka :) I tak děkuji za spolupráci .)
    NYX
    NYX --- ---
    EFI: klikni vlevo dole na modreho panacka a zkontroluj, ze je to tam zapnute. vic asi neporadim, pokud si s tema developer tools nevis rady :)
    EFI
    EFI --- ---
    NYX: chat okno vůbec, ale nepamatuji si, kdy to začalo. Kamarádka má ten samý problém.

    Tak už vím, kde je chybička. Ty čáry se objevují opravdu jen, když mám nastavené větší zvětšení. Při 100% ne, při 125% už ano.
    NYX
    NYX --- ---
    EFI: a neotevira se nikdy nebo je to spis nahodne?
    ty horizontalni cary ted nekdo resil a mel zazoomovano - kdyz to nastavil na 100%, prestalo to
    EFI
    EFI --- ---
    Mám dva problémky:
    1) Také se mi neotevře chatovací okno, i když by mělo. Mrkla jsem na tuto radu a nic (nevím jak dál postupovat)

    NYX --- --- 14:38:05 13.12.2012 --- 04:56
    ALIENABLE: pust developer tools (ctrl+shift+i) a zkus vypozorovat, co se deje se spojenim na ten chat (domena ve stylu iX.nyx.cz:YYY, kde X a Y jsou cisla)

    2) při rolování diskuzí se mi objevují horizontální čáry
    VACA
    VACA --- ---
    NYX: supr, menu vyřešeno, nějak mi to nespojilo u tý volby v nastavení když jsem na to před tím koukal, děkuji. teď se tedy kouknu do té diskuze připomínek
    NYX
    NYX --- ---
    VACA: resi se to v pripominkach. ale postupne.

    vyhledavaci pole mi prijde logictejsi mit u prispevku, ktere se tim prohledavaji, ne u pole pro vkladani novych.

    umisteni zahlavi se lisi podle sirky okna, bud je to pod sebou nebo vedle sebe.

    fixni menu jde vypnout v https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=adventure - "menu vždy viditelné na stránce"
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoj, měl bych otázku, spíš pár otázek:
    Možná jsem dub, ale zdá se že nyx prochází nějakýma změnama. Chtěl bych se proto zeptat jestli bych si mohl nějak uživatelsky přizpůsobit zobrazení diskuze.
    Jde o to, že teď mám okno pro vkládání textu nad záhlavím (chci mít zobrazeno, mám nastaveno) ale nástroje pro vyhledávání jsou pod záhlavím, je mi to hrozně nepřirozené, když to bylo pohromadě bylo to všechno po ruce na jednom místě...

    Dále mi přijde nepřirozené samo osobě textové ono nad záhlavím, možná je to jen síla zvyku, ale přišlo mi to před tím logičtější, byl jsem blíže diskuzi samé...

    A do třetice, jé možné si zamknout "hlavní panel" (ten kde je úvod, pošta, apod)? Je to na jednu stranu sice praktické, že je plovoucí ale v mém případě jde o to, že často používám full-screen zobrazení v prohlížeči abych měl maximální prostor pro text (uznávám opět síla zvyku) a ten hlavní panel mi tam najednou prostě překáží (omlouvám se, ale je to tak), když chci na hlavním panelu něco dělat, jsem zvyklý že se tam přesunu ve zlomku vteřiny stisknutím klávesy...
    TUILE
    TUILE --- ---
    ADE_ZEWL: neni
    ADE_ZEWL
    ADE_ZEWL --- ---
    Dobrý večer, mohu se zeptat?
    Je možné z privátní diskuze udělat veřejnou? Jak jsem hledala tak jsem hledala a nic nenašla :D
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    MORTWYRTHA: ale když se vyfiltruješ (přes @) v klubech, tak můžeš zahlazovat stopy.
    NYX
    NYX --- ---
    MORTWYRTHA: nejde
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    Chtěla bych se zeptat, jestli zde lze smazat profil a pokud ano, tak jak? Díky.
    BIOH
    BIOH --- ---
    NYX: díky díky, jsem slepec
    NYX
    NYX --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---
    nějak nemůžu najít v nápovědě, jak nastavím aby byl automaticky mód po přihlášení neviditelný? díky
    NYX
    NYX --- ---
    PELICULIAR: do kudlanky prosim, opravim to
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Nejpíš nebudu první kdo se ptá... Kam zmizel wysiwyg editor obsahu události? Vytvářím novou na základě staré události a místo editoru tam mám jen prostý HTML kód. Editovat to jde, ale dlouho to trvá. Prosím pomozte mi.
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: pro youtube / vimeo staci dat do prispevku odkaz na video na samostatny radek (a nesmi jich tam byt moc najednou)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PISKVOR: jasne, takze jsem spravne pochopil ze system na udileni casove omezenych RO v privatnich klubech nefunguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam