• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROMANETprůvodce domácností APATIKŮ aneb praktický návod jak přežít bez uklízení a dalších buržoázních přežitků
    HOME!!!!
    na home budou vitany i elaboraty, abychom mohli udelat pruvodce domacnosti stareho nyxmladence aneb prakticky navod jak serfovat a zit jako prase
    rozbalit záhlaví
    EKG
    EKG --- ---
    EKG
    EKG --- ---
    Ten pocit, kdyz vezmes velky cerny pytel, zacnes do nej davat predmety, ktere uz opravdu nepujdou znovu pouzit ani jako tezitko ... a najdes dva cerne pytle castecne naplnene predmety, ktere uz urcite nepujdou znovu pouzit ani jako tezitko. Aha, tuhle gamesku jsem na tehle mape uz parkrat hral. Neni nad to najit na plose nejaky stary sejvy.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    a platim lepe, nez pisu
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    hele, shanim uklizezku kousek za prahou
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Hledala
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Jsem hledá starý poklady :)) blbe :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    EUCHENIE: euchenie?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    @euchenie
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nevíte za kolik by se dala prodat lednička? Je stará, řekla bych archivní. Značka je Polar.

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    *nefunkční pavučiny, já měl přes léto přírodní síťku v okýnku na záchodku, a cajk, žádný mouchy uvnitř
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    EUCHENIE: ten svícen vlevo nahoře! jinak cajk, žádný pavučiny :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE: kam ten svět spěje! asi budu dělat brigošku úklid u někoho doma! :))))) v lednu jdu poprvé :))))))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    F0B1C: já si počkám na plíseň a pak to nádobí vyhodím
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    F0B1C: Myčkou.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    cyve nech to přes noc venku, mravenci se postarají
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    F0B1C: ja bych naopak vyuzil toho vedra k tomu, aby to ta spina zatvrdla tak, ze se sama potom oloupe
    EDYYYY
    EDYYYY --- ---
    F0B1C: si to namoc pulden pred neplanovanym mytim neasi ;)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    2x vic casu pri myti... pak te to stve tak, ze to obcas zvladnes umyt hned po pouziti :D nejlepsi vlastne vubec je mit doma jeden hrnek a panev a jist teda idealne rovnou z panve, a nevarit nic, co vyzaduje vic nadobi nez tu panev :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam