úvod
témata
události
tržiště
události
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
účastníci
BARCIA
BENTAF
EWELYN
EXX
HEINZZ
HUSOKACHNA
JIRRA
_JITUSHE_
KRYSTOF_
LAMIA
MOMENT
PEKY
SOPFA
SUOTAM
SVTONIK
TADEAS
TATONKA
WOTAR
ZOELLE
J.–L. Godard: Socialismus @ Skolska 28
J.–L. Godard: Socialismus
20.1.2011
od 19:30
vstupne 50kč
Nový film J.-L.Godarda. Ideály rozdělují, sny spojují. Sourozenci Florine a Lucien se rozhodnou strávit svůj narozeninový den přemýšlením o významu slov Volnost - Rovnost - Bratrství. S dětskou upřímností položená otázka nedovoluje rodičům omezit se na otřepaná klišé, a tak rodiče a s nimi i tvůrci a diváci musejí bilancovat, odkud vzešly a kam dospěly tyto ideály. Během projížďky výletní lodí po Středozemním moři se otevře horizont s množstvím dalších otázek, příběhů, událostí, iluzí, mýtů a lží. Koláž názorů náhodných pasažérů, mezi nimiž jsou válečný zločinec se svou vnučkou, významný francouzský filosof Alain Badiou, legendární americká zpěvačka Patti Smith, či moskevský pohlavár, se prolíná s různými obrazovými materiály, které nás přemístí do Egypta, Palestiny, Oděsy, řecké Hellas, Neapole či Barcelony.
Jean-Luc Godard, enfant terrible světové kinematografie natočil opus o nenaplněných ideálech západní společnosti plný kritické sebereflexe, nečekaných spojení, umělecké kreativity a vtipu.
Scénář a režie: Jean-Luc Godard / Hrají: Patti Smith, Alain Badiou, Catherine Tanvier, Christian Sinniger, Jean Marc Stehlé, Robert Maloubier / Střih: François Musy & Gabriel Hafner / Hudba: ECM Records / Země: Švýcarsko, Francie / Rok výroby: 2010 / Formát: DVD, barevný / Stopáž: 102 minut / Jazyk: francouzsky, české titulky
20.1.2011
od 19:30
vstupne 50kč
http://www.skolska28.cz/page.php?event=431
HUSOKACHNA
---
---
0:37:49 21.1.2011
vydržel jsem to 30 minut. sebezahleděný a vůči divákovi neohleduplý snímek.
SUOTAM
---
---
13:31:06 20.1.2011
pokud to stihnu,tak se zastavim
OVERDRIVE
---
---
23:52:36 16.1.2011
stoji za to, mozna bych zasel znovu, ale zas v dobe supportu sakra.
minule jsme byly hrozne utahani a museli jsme pryc, ale je tam hrozne moc podprahovych vtipku. snad jsem se nesmal jako jediny z celeho kina
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam