• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed

    Kick, ban, ignore, offtopic
    Jak se po 20 000 prispevku ukazalo, tak v tomhle klubu jsou vsichni uznavani odbornici na tema co je a co neni cyberpunk. Nedoporucuji proto psat sem ani slovo punk ani slovo cyber /kyber, cp..../, protoze jinak se najde vzdycky nekdo, kdo vam rekne, ze to neni dost cyber nebo dost punk.
    S pozdravem vas milujici Overdrive

    LUKASHIVA --- --- 8.07:22 24.8.2004
    NIC JAKO CYBERPUNKER neexistuje! Podte mi to odsouhlasit at uz je klid.. :)) Kdo byl kdy cyberpunker? Case ( myslim ze spis zkrachovaly programator), Kovboj ( ten byl snad pilotem ve vysluzbe, chlastajici troska touzici se vratit na oblohu), Silencio (prtavy dite s pravdepodobne poskozenym mozkem?), Ransom Stark (bloodnet), Rick z Dreamwebu?


    Navrhuji temata pro audit:
    [Augmented Personality - paradigm change && "Kazdy den je prochazkou v databazi"] -- [Hack of reality, hack of virtuality] -- [Smart City & House] -- [CyberPunk is the state of Art - projekty, ktere nejakym zpusobem umelecky zpracovavaji nebo reaguji na CP, jsou CP] -- [Cyberpunk Geography - od SIlicon Valley az po hardwarove plaze na Tchaiwanu, middle east and Africa sillicon valley boom?] -- [Augmented Body & Brain - od LSD po benza a hydergine] -- [Completely Virtual - virtual paranoia, Internet 3.0 - matrix...] -- [Future military] -- [???]


    Navrhujte dalsi temata s tim, ze cilem je shromazdit nejen linky, ale treba i predstavy budoucnosti, touhy a predstavy, ktere se ve vas s danym tematem objevuji. Samozrejme ale davejte linky a informace o cemkoliv, co se sem hodi. Idealne muzete prispevky otagovat pomoci #keyword, v RSS se to pak lepe filtruje. [BloodNet - cyberpunková hra, imho jedna z nejlepsich] -- [DreamWeb - cyberpunkvá hra s motivy magie] -- [Cyberpunk RPG] -- [Cyberpunk, industrial a novoromantika v textech a hlavne obrazech...].... atd, atd.
    Google.com
    Neural.it
    rozbalit záhlaví
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    OVERDRIVE: Čím se to prohlíží?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Informace chteji byt svobodne :)

    Jinak sorr za velikost, nemam to tedka kde a cim upravit...

    This file was attached to message.
    KafkaConspiracy_text.psd (218174 B)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele jeste k te vasi debate co si Vir Kennz zacal:

    Jsou to screenshoty ze hry bloodnet a tak nejak se tam resi to co se tu resilo :)



    This file was attached to message.
    Kyberpaze_text.psd (196947 B)
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    udelal jsem z toho dvd fragile machine cca 300megovy dvd rip.. kdyby mel nekdo zajem muzu ho tak zitra vystavit nekde jako torrent..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LUKASHIVA: fer!
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    CHE_GUEVARA: Blbost, nejdulezitejsi je mit hustej, nekomercni a pokud mozno co nejmene uzivatelsky prijemnej operak. :)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    A nikdo nechape ze to neni v nooteboku ale v te veci mezi zidli a klavesnici....
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    hehe, to jo jejen z tech 100 000 zarucene originalnich notebooku Kevina Mittnicka?
    SPECTRE
    SPECTRE --- ---
    nevim jestli tohle nekdo povazuje za cp, ale ja ano ;)
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Hele nevite jestli na tom thePirateBay je nejakej zpusob jak smaznout nefungujici torrenty? Ten Fragile Machine jsem tam uploadnul 3x z toho jen jeden je funkcni.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    lukashiva: rar by mel mit prepinac na multimedialni data a s tim by to mel balit v pohode
    ICE
    ICE --- ---
    parada, torrentik jede dobre :) thnx boyz!
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    Taak, mam mensi problemek s otevrenym adresarem s Fragile machine.
    Tudiz jsem byl dokopan k tomu udelat torrent. Je regnutej na zde uvedenej thePirateBay.org
    Pro ty co uz zacali stahovat ty rary, cesta je zachovana, ale musite k tomu pristupovat poslepu, read je zakazanej.
    link na torrent je:
    http://klobouk.fsv.cvut.cz/~shiva/fragile/Fragile%20Machine.2005.NTSC.DVDR.EN-Adyz.torrent

    zatim nechapu proc se na PB neukazuje zadnej seed, torrenty jsem zatim vzdycky pouzival jako pasivni uzivatel, takze se seedovanim zkusenosti veskery zadny.. ale snad by to melo jet.. Pokud by to nefungovalo, napiste a spolecne s tim neco udelame.

    pozn. Kdyz jsem zkousel ty rary rozbalit, tak mi vysledna velikost dvd souboru davala 2.0 GB, coz je proti 4.0 GB v rarech trochu podezrely. Ale je to mozna tim ze ten linuchovej rar si s tim blbe dokaze poradit. Kazdopadne mi schazi u tech raru "hlavickovej" FragileMachine.rar bez partu, ale mozna jsem jenom lama.
    Enjoy it.
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    PANTARIL: Když dvouhodinové DVD mám zhruba těch 8 GB, tak půlhodina má 2 GB, ne? Nebo nechápu, na co se ptáš :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BUGSLE: Ne (AFAIK).
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    hele jestli s tim je problem tak tam udelam jeden tar.. a mate to..

    http://klobouk.fsv.cvut.cz/~shiva/fragile/Fragile%20Machine.2005.NTSC.DVDR.EN-Adyz/COMPLETE/complete.tar

    Lenost je nepritel evoluce..

    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    jo sakra to melo byt na KIE nak blbe vidim po ranu :)
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    PANTARIL: neboj :;))
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    brm proc to ma 2 giga kdyz to je na 34 minut?
    POTHEAD23
    POTHEAD23 --- ---
    LUKASHIVA: cheche :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam