• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPECTRECyber.Punk: The future is already here - it's just not evenly distributed
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    ten "manik"?
    SATAI
    SATAI --- ---
    GINO: Ten maník asi nikdy neviděl maca, ne? ;)
    INFERNO_ON_LINE
    INFERNO_ON_LINE --- ---
    Ja bych rekl, ze to neni ani tak CP, jako politicky thriller mirne strizeny SF. A navic thriller napsany po 9/11.
    GINO
    GINO --- ---
    btw: ted jsem zakoupil Zenith Angle od Sterlinga a je to teda lehci cp - odehrava se to v soucasnosti, ale v jsem zatim v pulce a pekne se to rozjizdi... jinak mistama mi to prijde stephensonovsky sarkasticke :-) zatim nejlepsi je hlaska "Macintoshes are cute toys for artists rather than serious computers" :-))
    BUGSLE
    BUGSLE --- ---
    někdo tu zmiňoval(dávno, dávno...), že by se měl někdo zajišťovat přísun novinek.. na www.kyberpunk.org se v poslední době aktuality docela rozhejbaly
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    SIGG: Pochybuju, že bych se tam ze Zlína někdy v (blízké) budoucnosti podíval osobně. Nešly by udělat a linknout nějaké fotečky, nebo tak něco? Ty, co jsem našel, nejsou příliš popisné :-)
    IMZMETECH
    IMZMETECH --- ---
    SIGG: jo, sou slavný.

    znáte okrsek 13? francouzká šílenost rok 2010
    docela úsměvně tam fr. vláda řeší problém nepohodlných čtvrtí.

    i když to není cp, společenská struktura sedí, téma je trochu jinde..
    SIGG
    SIGG --- ---
    KIE: Nevim, ja na televizi moc necumim.. Ale kazdopadne uz se o nich psalo i v novinach Prahy8.
    SMETI
    SMETI --- ---
    cross je v pohode...kdyz jsem tam hral asi pred necelejma dvema rokama svy elektronicky hardcore experimenty tak sem se tam fakt cejtil dobre,uz tehdy byla docela dobre zdekorovana stage a styl jako breakcore a extremeni elektronika se tam presne hodil...ted pribilo fakt hodne skvelejch dekoraci, hlavne u vchodu vas privitaj dve robustni silenosti,
    SIGG
    SIGG --- ---
    Cross je v Plynarni ulici. Hned u metra. Jsou tam ted venku pred vchodem nove nainstalovany takovy dve "pohyblivy, otacejici se skuptury"
    SATAI
    SATAI --- ---
    To je takova ta vec mezi Nadrholem a Ortenakem?
    SIGG
    SIGG --- ---
    Chtel bych vsem priznivcum CP pripomenout, ze se v Praze zformoval podle me naprosto bajecnej "CP" klub. Je to Cross klub v Holesovicich. Nevim jak ho kdo znate (doufam ze vsichni :] ), ale za posledni pulrok se opet uzasne zmenil. Dneska to uz je, da se rict, obrovska CP galerie. Puvodni prostory nahore jsou uplne predelany a vybaveny technoculture dekoracema. Cela podzemni cast je taky hodne doplnena o opravdu kreativni skulptury, plastiky svetla a jiny doplnky. Ty lidi si fakt hodne vyhrali a stoji to za to. Ten podnik me vzdycky dostane hlavne proto, ze ho znam od samyho zacatku, kdy to byl starej plesnivej sklep. Pak je uzasny sledovat jak se ten prostor meni pokazdy kdyz se tam znova stavim. Fakt jsem nezazil "amorfnejsi" a dynamictejsi (ve smyslu zmen) klub.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak zahlasujte si tady v ankete a prectete si i jaxxeho clanek o google: [ FUTURE OF NET and COMMUNICATION ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Do future of net daval tusim kerray:

    http://www.linuxjournal.com/article/8673
    .......
    Thus, the Era of Net Facilitation will end. The choke points are in the pipes, the permission is coming from the lawmakers and regulators, and the choking will be done. No more free rides, folks. Time to pay. It's called creating scarcity and charging for it. The Information Age may be here, but the Industrial Age is hardly over. In fact, there is no sign it will ever end.....
    GINO
    GINO --- ---
    PSYCHOZ: dik, zkusim ;-)
    PSYCHOZ
    PSYCHOZ --- ---
    GINO: zkus se poptat u id KERRAY, ten nakou takovou rukavici ma
    GINO
    GINO --- ---
    ADYZ: presne ;-) a design je jak z osmdesatek ;-)) ale.. chci neco vyzkouset s rukavici, ale nemuzu zadnou sehnat ;-) btw: nema nekdo nejakou na pujceni?
    ADYZ
    ADYZ --- ---
    GINO: ...Build your own reality on your 386, 486, or Pentium-based computer...
    To asi bude nějaká žhavá novinka, ne? Ale možná z romantické nostalgie... ;-)
    GINO
    GINO --- ---
    nemel jste nekdy nekdo v ruce http://www.vrealities.com/power.html# ?? vypada dost santusacky ;-p ale na druhou stranu za tu cenu (da se sehnat na ebayi za fakt levno ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam